Mcdodo Type-C Zinc Alloy 1m Hızlı Şarj ve USB Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Artırılmış Enerji Verimliliği ile Muhteşem Performans

Mcdodo hızlı şarj kablosu, 2.4 A enerji çıkış gücü sayesinde üstün kapasiteli bir şarj imkânı sunar. Elektronik cihazlar için gerekli olan enerji seviyesini hızlı bir şekilde sağlar.

Veri Aktarım Hızı ile Çığır Açan Teknoloji

Mcdodo hızlı şarj kablosu, elektronik cihazlarınız arasında veri/data aktarım işlemlerinizi, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirir. Cihaz belleğinde yer alan multimedya dosyalarına veya dökümanlara farklı bir cihazdan anında ulaşım imkânı sağlar.

Ultra Hızlı Şarj Desteği ile Kesintisiz Kullanım

Mcdodo data kablosu, hızlı şarj desteği sayesinde cihazlarınızın minimum sürede yüksek pil dolum seviyesine ulaşmasını mümkün kılar. Yeni nesil şarj ayrıcalığı ile cihazınızı hızlı şarj ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pratik ve Uyumlu Konnektörler ile Anında Bağlantı

Mcdodo şarj ve data kablosu, USB type-C konnektörü ile cihazlarınıza kolay bir şekilde bağlanır ve üstün performansını deneyimlemenizi sağlar. Cihazlarınız ve enerji kaynağı ile kurduğu hızlı bağlantı sayesinde ilk kullanımdan itibaren maksimum kapasitesi ile tanışabilirsiniz.

Size ve Cihazınıza Uyum Sağlar

Mcdodo şarj kablosu, 1 metre uzunluğu ile rahat bir şarj deneyimi sağlar. Cihazlarınız hızla şarj olurken cihazınızı, özgürce kullanmak için ideal uzunluğa sahip bu yeni nesil şarj kablosunu hemen deneyimleyebilirsiniz!

Dayanıklı Materyaller ile Güvenilir Kullanım

Mcdodo şarj kablosu, çinko alaşım materyal ile oluşturulan USB giriş bölümleri sayesinde uzun ömürlü kullanım fırsatı sağlar. Korozyona ve kopmalara karşı dirençli yapısı sayesinde güvenle tercih edebilirsiniz.

Siyah Rengin Cesur Duruşuna Sahip Yenilikçi Tasarım

Mcdodo hızlı şarj ve data kablosu, modern ve yenilikçi tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Siyah kablo renginin sağladığı güçlü duruş ve teknolojinin en üstün versiyonu sayesinde hem cihazlarınızla hem de sizinle kusursuz bir uyum yakalar.

Teknik Özellikler

  • Model: CA-1211
  • Materyal: Çinko Alaşım
  • Ürün: Data ve Şarj Kablosu
  • Hızlı Şarj: Evet
  • Veri Aktarımı: Evet
  • Güç Çıkışı: 4.2 A
  • Bağlantı: USB Type-C
  • Uzunluk: 1m

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.