Binano 3D Anti-Exposure iPhone 12 Kamera Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 02.01.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

iPhone 12 Pro ile %100 Uyumlu

iPhone serisinin yakın tarihte kullanıcılarla buluşturulan üyesi iPhone 12 için üretilen Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu gelişmiş koruma olanağı sunar. iPhone 12’nin arka kamera lenslerinin boyutları ile %100 uyumlu olacak biçimde tasarlanan model beklentilerinize rahatlıkla cevap verir.


İşlevsel Tasarım

İşlevsel tasarıma sahip olan Binano kamera koruyucu iPhone 12’nin kamera lenslerini tam kaplayarak etkin koruma vadeder. Kamera bölgesinde varlığını hissettirmeyen ürün, akıllı telefonunuzun şık görünümünü destekler.


Baloncuk Bırakmayan Yapı

iPhone 12 için özel olarak geliştirilen kamera koruyucunun üretiminde baloncuk bırakmayan yapıştırıcı formülden yararlanılır. Uygulama sırasında kamera lensleri üzerinde baloncuk, bir başka deyişle hava boşlukları oluşmasına izin vermeyen ürünü kamera lenslerine takarken yardım almanıza gerek yoktur.


Görsel Performansta Kusursuzluk

Kamera koruyucu, iPhone 12’nin yerleşik arka kameralarının görsel performansını olumsuz etkilemez. Aksine HD görüntü kalitesi ile kamera performansını destekleyen ürün hem lenslerinizi korur hem de çektiğiniz fotoğraf ve videolarda daima yanınızda yer alır.

Binano: Aradığınız Aksesuar Kalitesi

Aksesuar seçiminde kalite ve uzun ömürlü kullanım en önemli iki kriterdir. Üretim sürecinin her aşamasında kaliteli materyaller kullanan Binano, kalite ve uzun ömürlü kullanım ihtiyacını sorunsuz şekilde karşılar. iPhone 12 kamera koruyucu da Binano’nun üretim anlayışını başarıyla yansıtır.

Dayanıklılık İçin Doğru Adres

Binano 3D Anti-Exposure iPhone 12 kamera koruyucu, dayanıklılık için doğru adrestir. iPhone 12’nin kamera lenslerini darbe etkisinden koruyan ve çizilme sorununun önüne geçen ürün aksesuar kullanımında kaliteye önem verenlerden tam not alır.

Kullanım Kolaylığı

Ürün darbe etkisini soğurmak ve dayanıklılık sunmak üzere üretilmiştir. Bu özelliğinin yanı sıra uygulama kolaylığı ve ince yapısı sayesinde ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu model: iPhone 12
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Kolay temizlenebilirlik: Var
  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var

Genel Özellikler

Ekran Kaplama Tipi
3D
Uyumlu Model
iPhone 12

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.