Lexon Mino T Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Entegre Kancalı Taşınabilir Tasarım

Lexon Mino T Bluetooth hoparlör, sırt çantanız, pantolonlarınız veya bisikletiniz gibi nesnelere tutturmak için dahili bir kancaya sahiptir. Bu sayede elleriniz serbest bir şekilde taşıyabilir, çantanız ve ekipmanlarınız arasında yer kaplamadan dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Minimal Şık Hoparlör

Tüm aktiviteler ve etkinliklerinizde size eşlik etmek için tasarlanan hoparlör, iç ve dış mekanlarda gururla sergileyebileceğiniz bağımsız, modern bir bluetooth hoparlör ve mikrofondur.

Derin ve Net Ses Kalitesi

Mina T, derin bir bas sağlamak için dizayn edilmiştir. Bu yerleşik teknoloji, genel olarak yüksek kaliteli bir dinleme deneyimi sağlar, böylece hareket halindeyken daha dengeli ve daha dolgun bir sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

Korumalı Su Geçirmez Yüzey

Outdoor aktivitelerinizde yağmur yağma olasılığına karşı korumalı üretilen Mino T hoparlör, ultra dayanıklı kaplaması sayesinde suya dayanıklıdır.

Gelen Aramaları Cevaplayın

Docking istasyonu adı verilen şarj bölmesindeyken gelen aramalarınızı cevaplayabilir ve müziğinizi çalabilirsiniz. Ayrıca askı ile konumlandırmadığınız zamanlarda masanızın üzerinde durmasını sağlayan istasyon sayesinde ofis ve ev içerisinde de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • TWS teknolojisi: Var
 • Koruma Sınıfı: IPX4 su geçirmez
 • Mikrofon: Var
 • Bluetooth Version: 4.2
 • Selfie tetikleyici: Var
 • Pil Ömrü: 5 saat
 • Şarj süresi: 2 saat
 • Bluetooth mesafesi: 10 m
 • USB-C ile şarj edilebilir
 • Malzeme: ABS - Çinko alaşımı kanca
 • Ölçüler: 5,3 x 2,9 x 9,7 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.