Lexon City Kablosuz Şarj Cihazı ve Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üç Farklı İşleve Tek Ürünle Sahip Olun

Kablosuz şarj istasyonu, Bluetooth hoparlör ve telefon standı olarak kullanabileceğiniz Lexon City, üç farklı ürünün özelliklerini bir arada sunar. Fonksiyonel kullanım avantajlarının yanı sıra alüminyum gövdesi ve şık tasarımıyla beğeni toplar.

Kablo Karmaşası Olmadan Telefonunuzu Şarj Edin

Quick Charge 3.0 adaptör ile çalışabilen Lexon City Energy Qİ uyumlu cihazlarınızın hızlı bir şekilde şarj olmasını sağlar. Üstelik bunun için telefonunuza herhangi bir bağlantı kablosu takmanıza gerek yoktur. Yalnızca telefonunuzu Lexon City Energy üzerine koymanız yeterlidir.

Ses Deneyiminizin Kalitesini Artırın

Telefon standı olarak da faydalanabileceğiniz Lexon City Energy sayesinde telefonunuz şarj olurken aynı zamanda video izleyebilir veya sosyal medyada gezebilirsiniz. Ayrıca video izlerken veya müzik dinlerken daha kaliteli ses deneyimi elde etmek için Bluetooth hoparlörden yararlanabilirsiniz.

Online Görüşmelere Daha Aktif Bir Şekilde Katılın

Görüntülü konuşmaları yaparken telefonu Lexon City Energy üzerine yerleştirerek iki elinizi de aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede online görüşmelerinizde ve sunumlarınızda kendinizi ifade etmek için daha fazla görsel ögeden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Bluetooth hoparlörü ve mikrofonu kullanarak görüşmelerinizin ses kalitesini de arttırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Şarj İstasyonu: 10 W
  • Bluetooth Hoparlör: 3 W
  • Güç kablosu: USB C (kablo dahil)
  • Adaptör: Quick Charge 3.0, DC 9V / 2A, DC 5V / 2A (adaptör dahil değil)
  • Şarj İstasyonu Yüzeyi: 7,9 x 3,7 x 14,3 cm
  • Bluetooth hoparlör: Ø 4 cm
  • Ağırlık: 325 g

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.