Binano Samsung Watch 44 mm Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Darbelere Karşı Dayanıklı

Binano ekran koruyucu darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanır. Çarpma ve düşme neticesinde oluşabilecek darbe etkisini minimum düzeye indiren koruyucu cam, akıllı cihaz aksesuarlarında materyal kalitesine önem veren kullanıcıların beğenisini kazanır.

Anlık Bildirimlere Hakim Olun

Samsung Watch 44 mm ile tam uyum gösteren ekran koruyucu yoğun aktiviteler esnasında bile akıllı saatinize gelen bildirimleri kaçırmanıza izin vermez. Ürün HD kalitesinde görüntü netliği sayesinde yansıma sorununu da ortadan kaldırır ve benzersiz bir kullanıcı deneyimi ortaya koyar.


Baloncuksuz Kolay Uygulama

Binano akılı saat ekran koruyucuda baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formül mevcuttur. Koruyucu camı saat ekranına takarken baloncuk bir başka deyişle kabarcık oluşmasını engelleyen özel yapı kolay uygulama ve hijyenik kullanım olanağını da beraberinde getirir.

Parmak İzi Bırakmayan Özel Yapı

Ekran koruyucu cam parmak izi bırakmayan özel yapısıyla dikkat çeker. Akıllı saat ekranında kullanımdan kaynaklı parmak izleri meydana gelmesinin önüne geçen ekran koruyucu saate dair her şeye tam anlamıyla hakim olmanızı sağlar.

Isıl İşlem ile 9 Kat Daha Güçlü

Isıl işlem teknolojisi ile üretilen cam, normal camlara oranla dokuz kat daha güçlüdür. Akıllı saatinizi darbelere karşı başarıyla koruyan ürün beklentilerinize tam anlamıyla cevap verir.

Samsung Watch 44 mm İçin İdeal

Ekran koruyucu cam, Samsung Watch 44 mm modeli ile tam uyumludur. Söz konusu akıllı saat modelinin boyutları ve yapısıyla %100 uyumlu olacak şekilde tasarlanan model Binano kalitesini her anlamda yansıtır.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu model: Samsung Watch 44 mm
  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Üretim tekniği: Isıl işlem teknolojisi

Genel Özellikler

Uyumlu Model
Samsung Galaxy Watch 44mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.