E2m Std-12 Portatif Gözlük Tasarımlı Laptop/tablet Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sağlam

STD-12 ile dizüstü bilgisayar/tablet standı, sağlam alüminyumdan yapılmıştır. Net ağırlığı sadece 99 gr, gözlüğünüz gibi katlayıp istediğiniz yere kolayca götürebilirsiniz. Ev, ofis, gezi, kahve dükkanı ve daha pek çok yer için idealdir. Teste göre, 18° dizüstü bilgisayar açısı yazarken en rahat konumdur. Bu, vücut duruşunuzu iyileştirebilir ve boyun, sırt ağrısı ve göz yorgunluğunu hafifletmeye yardımcı olur.

Çok İşlevli

STD-12, 10-16 inç arasındaki tüm dizüstü bilgisayarlarla uyumludur. MacBook Air/ Pro, Google Pixelbook, Dell XPS, HP, ASUS, Lenovo ThinkPad, Acer, Chromebook, Microsoft Surface ve iPad ile uyumludur. Hepsinden önemlisi, dergi kitaplarınızı bile bu sehpaya koyabilirsiniz, çok yakışıyor. Basit Gözlük Şekilli braketli Gözlük Şekilli dizüstü bilgisayar standı, yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmıştır ve ısıyı kolayca emecek ve boşaltacak şekilde tasarlanmıştır. Alüminyum alaşımdan yapılmıştır, stand daha sağlamdır ve sallanmaz. Dizüstü bilgisayarınızı yerinde sabit tutmak ve cihazınızı çizilmelere ve kaymalara karşı maksimum düzeyde korumak için yüzeyde ve ön dudaklarda lastik pedler bulunur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
E2M STD-12 PORTATİF GÖZLÜK TASARIMLI LAPTOP/TABLET STANDI
Üretim Yeri
Çin
Materyal
METAL
Orıjınal Renk
GÜMÜŞ
Ana Renk
GÜMÜŞ
Renk
GÜMÜŞ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
E2M
Henüz yorum yok