Joyroom Jr-M09 Taşınabilir Mini Bluetooth Hifi Stereo Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Dikkat Çekici Kompakt Tasarım

Mat siyah rengi etkileyici bir tasarıma sahip olan Joyroom Jr-M09 hoparlör modeli, kullanışlı detaylarla estetiği bir araya getiriyor. Cihazın hafif yapısı ve kompakt tasarımı taşınabilirliği artırarak konfor sağlıyor. Cihazın üzerinde yer alan 5 adet tuş ise şarkı değiştirme ve ses ayarı gibi işlevleri kısa sürede yapabilmenize imkân tanıyor.

Özgürlük Sağlayan Bluetooth Teknolojisi

Joyroom Jr-M09 hoparlör modeli yeni nesil bluetooth teknolojisi sayesinde kablosuz kullanım imkânı tanıyor. Bilgisayar, telefon ve tablet gibi cihazlara kolaylıkla bağlanabilen model bu sayede esneklik sağlayarak kullanıcıları belli bir yere bağlı kalma durumundan kurtarıyor. İster parkta ister masa başında isterseniz de dağların tepesinde kısacası nerede isterseniz orada müzik dinlemek size kalıyor.

Kuvvetli Baslar ve Tizler

Yüksek ses şiddeti ile keyifli bir kullanım süreci sunan Joyroom Jr-M09, ses kalitesiyle de standartların üzerine çıkıyor. Dengeli ses profiliyle farklılaşan modelde baslar, tizler ve midler birbirine uyum sağlıyor. Yalnızca birinin öne çıkmaması kullanıcılara seslerin tüm detaylarına hakim olabilme fırsatı veriyor.

Geniş Çekim Alanı

Kablosuz kullanıma uygun bir hoparlör olan Joyroom Jr-M09, bluetooth teknolojisinin geldiği son noktayı kullanıcılarla buluşturuyor. Bu sayede hoparlör kaynak cihazdan 10 metre uzaklığa kadar rahatlıkla kullanılabiliyor.

Çevrenizi Saran Gerçekçi Deneyim

Joyroom Jr-M09, 360 derecelik ses efekti yaratarak seslerin çevrenizde adeta dans etmesini sağlıyor. Tek yön yerine çok farklı yönlerden gelen ses dalgaları, gerçekçi bir deneyimi beraberinde getirerek çok daha keyifli bir sürecin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Uzun Kullanım ve Kısa Şarj Süresi

Joyroom Jr-M09 kablosuz hoparlör modelinin içerisinde lityum pil yer alıyor. Yüksek enerji verimliliği ve pil kalitesi, cihazın tek şarjla 10 saatlik kesintisiz çalma süresi sunmasını sağlıyor. Buna ek olarak hoparlör uzun çalma süresinin yanı sıra kısa şarj süresi ile de kullanıcıları memnun ediyor. Cihazın %0 doluluktan tam şarja ulaşması yalnızca 2 saat gibi kısa bir süre alıyor.

Çağrı Cevaplama Fonksiyonu

Joyroom Jr-M09, hoparlörün yanı sıra üzerinde mikrofon bulunduruyor. Bu sayede telefon görüşmelerinizi yapabilmenize yardımcı oluyor. Mikrofon kalitesi seslerin net bir şekilde iletilmesini sağlıyor ve görüşmelerinizi problem yaşamadan tamamlamanıza imkân tanıyor.

Teknik Özellikler

 • Marka: Joyroom
 • Model: Jr-M09
 • Bluetooth Modeli: Bluetooth V5.0
 • Etkili Mesafe: 10 m
 • Güç: 5 W
 • Pil: Lityum
 • Pil Kapasitesi: 1200 mAh
 • Çalma Süresi: 10 saat
 • Bekleme Süresi: 120 saat
 • Şarj Süresi: 2 saat
 • Sarj Standardı: Mikro USB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM JR-M09 TAŞINABİLİR MİNİ BLUETOOTH HİFİ STEREO HOPARLÖR
Üretim Yeri
Çin
Hoparlör Tipi
KABLOSUZ BLUETOOTH HOPARLÖR
Dönüştürücü
BELİRTİLMEMİŞ
Çıkış Gücü
3 W
Bluetooth Versiyon
V5.0
Şarj Girişi
BELİRTİLMEMEİŞ
Ana Renk
KOYU YEŞİL
Orıjınal Renk
KOYU YEŞİL
Renk
KOYU YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
JOYROOM
Henüz yorum yok