Joyroom Jr-M09 Taşınabilir Mini Bluetooth Hifi Stereo Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ATILIM GRUP MAĞAZACILIK ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.-137887

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dikkat Çekici Kompakt Tasarım

Mat siyah rengi etkileyici bir tasarıma sahip olan Joyroom Jr-M09 hoparlör modeli, kullanışlı detaylarla estetiği bir araya getiriyor. Cihazın hafif yapısı ve kompakt tasarımı taşınabilirliği artırarak konfor sağlıyor. Cihazın üzerinde yer alan 5 adet tuş ise şarkı değiştirme ve ses ayarı gibi işlevleri kısa sürede yapabilmenize imkân tanıyor.

Özgürlük Sağlayan Bluetooth Teknolojisi

Joyroom Jr-M09 hoparlör modeli yeni nesil bluetooth teknolojisi sayesinde kablosuz kullanım imkânı tanıyor. Bilgisayar, telefon ve tablet gibi cihazlara kolaylıkla bağlanabilen model bu sayede esneklik sağlayarak kullanıcıları belli bir yere bağlı kalma durumundan kurtarıyor. İster parkta ister masa başında isterseniz de dağların tepesinde kısacası nerede isterseniz orada müzik dinlemek size kalıyor.

Kuvvetli Baslar ve Tizler

Yüksek ses şiddeti ile keyifli bir kullanım süreci sunan Joyroom Jr-M09, ses kalitesiyle de standartların üzerine çıkıyor. Dengeli ses profiliyle farklılaşan modelde baslar, tizler ve midler birbirine uyum sağlıyor. Yalnızca birinin öne çıkmaması kullanıcılara seslerin tüm detaylarına hakim olabilme fırsatı veriyor.

Geniş Çekim Alanı

Kablosuz kullanıma uygun bir hoparlör olan Joyroom Jr-M09, bluetooth teknolojisinin geldiği son noktayı kullanıcılarla buluşturuyor. Bu sayede hoparlör kaynak cihazdan 10 metre uzaklığa kadar rahatlıkla kullanılabiliyor.

Çevrenizi Saran Gerçekçi Deneyim

Joyroom Jr-M09, 360 derecelik ses efekti yaratarak seslerin çevrenizde adeta dans etmesini sağlıyor. Tek yön yerine çok farklı yönlerden gelen ses dalgaları, gerçekçi bir deneyimi beraberinde getirerek çok daha keyifli bir sürecin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Uzun Kullanım ve Kısa Şarj Süresi

Joyroom Jr-M09 kablosuz hoparlör modelinin içerisinde lityum pil yer alıyor. Yüksek enerji verimliliği ve pil kalitesi, cihazın tek şarjla 10 saatlik kesintisiz çalma süresi sunmasını sağlıyor. Buna ek olarak hoparlör uzun çalma süresinin yanı sıra kısa şarj süresi ile de kullanıcıları memnun ediyor. Cihazın %0 doluluktan tam şarja ulaşması yalnızca 2 saat gibi kısa bir süre alıyor.

Çağrı Cevaplama Fonksiyonu

Joyroom Jr-M09, hoparlörün yanı sıra üzerinde mikrofon bulunduruyor. Bu sayede telefon görüşmelerinizi yapabilmenize yardımcı oluyor. Mikrofon kalitesi seslerin net bir şekilde iletilmesini sağlıyor ve görüşmelerinizi problem yaşamadan tamamlamanıza imkân tanıyor.

Teknik Özellikler

 • Marka: Joyroom
 • Model: Jr-M09
 • Bluetooth Modeli: Bluetooth V5.0
 • Etkili Mesafe: 10 m
 • Güç: 5 W
 • Pil: Lityum
 • Pil Kapasitesi: 1200 mAh
 • Çalma Süresi: 10 saat
 • Bekleme Süresi: 120 saat
 • Şarj Süresi: 2 saat
 • Sarj Standardı: Mikro USB

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.