Cellularline Freepower Manta Type-C HD Taşınabilir Şarj Cihazı 20000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Şarj Performansı

FreePower Manta HD 20000, Cellularline’ın güçlü, ultra küçük taşınabilir şarj cihazıdır. Standart taşınabilir şarj cihazlarından % 40 daha küçüktür, ancak yüksek yoğunluklu lityum polimer hücrelerin yenilikçi teknolojisi sayesinde aynı gücü sunar. 20000 mAh kapasitesi ile arka arkaya 15 defa şarj sağlayabilir. USB ve USB-C bağlantı noktaları ile donatılmış FreePower Manta HD 20000, aynı zamanda en gelişmiş akıllı telefonlarla bile yüksek şarj performansını garanti eden bir teknolojik mucizedir.

Özellikler

  • iPhone 8 ve sonraki modellerin, iPad Pro 11 inç ve iPad Pro 12.9 inç hızlı şarjı için Power Delivery USB-C 18W
  • Qualcomm® Quick Charge ™ 3.0, 9V2A Fast Samsung, Huawei ve diğer marka akıllı telefonların hızlı şarjı için Şarj ve Uyarlanabilir Teknoloji
  • Smartphone Detect sistemi sayesinde, bağlı cihazı tanır ve en uygun şarj teknolojisini etkinleştirerek 18W'a kadar güç sağlar.

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Pil & Güç Yönetimi

Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
20000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.