Yamaha HPH-50 Wh Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KRAFT ELEKTRONİK TİC. LTD. ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kapalı Kulaklık Sistemi ile Tanışın

Yamaha HPH-50 Wh kulak üstü kulaklık modelinde kapalı kulaklık sistemi tercih edilir. Ses tonlarını zengin ve net şekilde size ulaştıran model, dengeli bir bas ve tiz performansı sunar.

Enstrümanınıza Uyumlu

İki taraflı kablo yönetimi cihazın farklı müzik enstrümanları ile uyumlu biçimde kullanılmasını kolaylaştırır. Ürün kompakt ve şık tasarımının yardımıyla işlevsel bir kullanıcı deneyimi yaratır.

38 mm Dinamik Sürücüler

Ses teknolojilerinde inovatif yaklaşımlara önem veren markalar arasında yer alan Yamaha, HPH-50 Wh kulaklıkta 38 mm dinamik sürücüler kullanır. İlgili sürücüler, sesi net ve yalın hâliyle işitmenizi oldukça kolaylaştırır.

90° Döndürülebilir Yapı

Yamaha kulaklık 90° döndürülebilir yapısıyla dikkat çeker. Konforlu şekilde müzik dinlemenizi sağlayan döndürülebilir yapı, dinleme ve üretim performansınızın artmasına önemli katkıda bulunur.

İşlevsel Bağlantı Seçeneği

Kulak üstü kulaklık 3,5 mm jaklı ve 6,3 mm adaptörlü iki metre uzunluğunda kabloya sahiptir. Ekipmanı farklı müzik aletlerine bağlamanızı önemli ölçüde pratikleştiren bağlantı seçeneği, çok yönlü kullanım avantajı ortaya koyar.

103 dB Ses Basınç Düzeyi

Kulaklık 103 dB ses basınç düzeyi ile yüksek hassasiyete sahip bir ses deneyimi yaşamanıza imkân tanır. Cihaz farklı enstrümanların ses standartlarını karşılama konusunda son derece başarılıdır.

Hafif, Kompakt ve Şık

Yamaha HPH-50 Wh kulak üstü kulaklık hafif, kompakt ve şık yapıdadır. 133 g ağırlığındaki model, beyaz rengin sadeliğini ve zarifliğini başarıyla yansıtır. Kafa kısmında bantlı yapıya yer verilen kulaklık, enstrümanınız ile ilgilenirken konsantrasyonunuzun bozulmasına izin vermez.

Profesyonellerin Tercihi

Kulak üstü kulaklık, müzik dünyasındaki profesyonellerin üretim verimliliğini hatırı sayılır seviyede artırır. Enstrüman uyumu, akıcı ses performansı, ses netliği ve geniş frekans aralığı cihazın öne çıkan özellikleri arasındadır.

Teknik Özellikler

 • Kulaklık tipi: Kulak üstü
 • Ayarlanabilir kafabandı: Var
 • Dönebilen kulaklıklar: Var
 • İki taraflı kablo yönetimi: Var
 • Renk: Beyaz
 • Kablo uzunluğu: 200 cm
 • Jak: 3,5 mm
 • Adaptör: 6,3 mm
 • Ses basınç düzeyi: 103 dB
 • Maksimum güç: 1000 mW
 • Frekans: 20 Hz - 20 kHz
 • Empedans: 35Ω
 • Sürücü çapı: 38 mm
 • Ağırlık: 133 g

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.