Joyroom Apple iPhone X-XS Anti-Dust Toza Karşı Filtreli Full Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Anti-Dust Teknolojisi ile Etkin Koruma

Telefonunuzda oluşabilecek toz ve kirlerin olumsuz etkilerine karşı üstün bir direnç gösteren ekran koruyucu, toza karşı özel olarak geliştirilen ‘’Anti-Dust’’ filtreleme teknolojisine sahiptir. Bu özellik sayesinde telefonun kulaklık kısmına kir ve toz girmesine engel olarak daha net duyma algısı oluşturur. Oldukça ince bir şekilde tasarlanan filtreli anti-dust ekran koruyucu, ekranı tamamen kaplar. Cihazınızın ekranı üzerinde ekstra bir katman bulunduğunu hissettirmeyen filtreli ekran koruyucu, 360 derece esneklik gösteren bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda darbe emiciliği ve direnci sağlayan ürün, üstün bir koruma sağlar. Telefon ekranının solundan ve sağından 45 derece açıya varan koruma ile güvenli kullanım imkanı verir. Anti-dust filtreli ekran koruyucu cam, telefonunuzdaki içeriklerin görülmesini engeller ve gizliliğinizi maksimum düzeyde korur.

Parmak İzi ve Leke Oluşumunu Engeller

Cihaz üzerinde oluşabilen lekeler için nano teknolojik bir katman ile üretilmiştir. Anti-dust ekran koruyucu, parmak izi ve kir oluşumunu engeller. Oldukça pratik bir şekilde kullanmaya imkan veren ekran koruyucu, en kolay ve en rahat şekilde temizlenir.  Üst düzey kaliteli materyaller sayesinde baloncuk yapmayan bir yapıştırıcı ile geliştirilmiştir. Cihaz üzerindeki dokunmatik hassasiyetine engel olmayan anti-dust cam ekran koruyucu, şarj, kulaklık ve benzeri tüm girişlere yüksek uyumluluk gösterir. Ekranın tamamını kaplayan ürün, dayanıklılığı, kir bırakmayan yapısı ve yüksek uyumluluğu ile benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunar.

Teknik Özellikler

  • Telefon Markası : Apple
  • Telefon Modeli: iPhone X-XS
  • Ürün Türü : Ekran Koruyucu
  • 9H sertliği sayesinde darbelere ve çiziklere karşı dayanıklıdır.
  • Yağlanma ve parmak izi bırakmaz.
  • Kolay uygulanır baloncuk bırakmaz.
  • Dokunmatik hassasiyetini korur.
  • Ekrana tam uyum sağlar.
  • Hiçbir cihaz fonksiyonunu engellemez.
  • Anti-Dust Teknolojisi ile üretilmiştir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.