Binano Ceramic Matte Xiaomi Redmi 9C Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ultra İnce Ultra Dayanıklı

Varlığını unutturan seramik kaplamalı ultra ince tasarım, ekranı tamamen kaplayarak koruyucu etkisini genişletir. 360 derece esneyebilen katmanlı yapısı olası darbelere karşı direncini artırır. Tasarımında kullanılan teknolojiler sayesinde standart ekran koruyuculardan ayrılır. Binano Ceramic Matte hem telefon ekranını hem de görüntü kalitesini korur. Binano ekran koruyucu ile görsel kalitede kayıp yaşamadan HD videolar izleyebilirsiniz. Üstelik paketin içerisinden çıkan yapıştırıcı sayesinde ekran koruyucuyu uygularken hava kabarcıkları oluşmaz. Kolayca yapıştırılabilen ekran koruyucuyu siz de yardım almadan evinizde uygulayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka Uyumluluğu: Xiaomi
  • Uyumlu Model: Redmi 9C

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.