Sepet 0

Vantilatörler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1582 Ürün)
Sırala
Temizle

Bütçeye Uygun Raks Vantilatör Fiyatları

Ev aletleri ve elektronik ürünleri ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Raks, ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda sunduğu teknolojilerle öne çıkan bir firmadır. Ürünler arasında beğeni toplayan Raks vantilatör çeşitleri ise büyük-küçük tüm alanlar için etkili bir soğutma sağlar ve kullanım kolaylığı sunar. Malzeme kalitesi, özenli işçilik, pratik kurulum gibi detaylarla benzerlerinden ayrılan Raks vantilatörler hız kademeleri ile istenilen hava sıcaklığını elde etmenize yardımcı olur. Kolayca monte edilen ve istenildiği takdirde kafesi ve bacakları çıkan vantilatörler kolay saklama çözümü sunduğu için ilk tercihler arasında yer alır. Soğutma konusunda tecrübesi ile uzun ömürlü ürünler tasarlayan Raks tavan vantilatörü, kule tipi vantilatör gibi farklı alanlarda serinlik sağlar. Teknolojik özellikler ve hız kademelerinin yanı sıra estetik tasarımlara sahip Raks vantilatör çeşitleri bulunduğu ortamın dekorasyonuna uyum sağlayan görünümleriyle beğeni toplar.

Etkili bir şekilde hava akımı oluşturan Raks vantilatörler maksimum hız ayarında serinlemenize yardımcı olur ve oldukça sessiz çalışarak çevreyi ve sizi rahatsız etmez. Ayrıca pek çok kullanım alanı için farklı boyut ve özellikler sunar. Bulunduğunuz alanın metrekaresine ve ısı derecesine göre farklı çalışma modları ile birlikte gelen vantilatörler pratik ayarları ile yazın tadını çıkarmanıza yardımcı olur. Siz de yaz sıcaklarında gün boyu konfor elde etmek ve zahmetsizce serinlemek isterseniz Raks kalitesinden yararlanabilir ve vantilatör çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Raks Vantilatörler ve Öne Çıkan Özellikleri

Geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılarını memnun etmeyi başaran Raks vantilatör koleksiyonları, pek çok özellik içeren ürün çeşitleri ile kullanıcıların favorileri arasında yer alır. Etkili çalışma şekilleri ile öne çıkan ve kaliteli malzemeleri sayesinde tercih sebebi olan Raks vantilatör özellikleri şöyle sıralanabilir:

 • Raks vantilatörlerin öne çıkan özelliği etkili hava akımı oluşturmasıdır. Farklı hız kademeleri ile dilediğiniz gibi serinlemenize yardımcı olan Raks vantilatör çeşitleri doğal esinti ile yüksek rüzgarlar oluşturabilir.
 • Salınım özellikleri ile bulunduğu ortamı 360 derece soğutmak için idealdir. Salınım özelliği isteğe bağlı olduğu için açılıp-kapanabilir.
 • Raks ayaklı vantilatör modelleri ayarlanabilir boyları ile dikkat çeker. Bu sayede konumunuza göre rahatlıkla ayarlamalar yapabilirsiniz.
 • Buharlı Raks vantilatörler belirli aralıklarla soğuk buhar püskürterek ortamın nem seviyesini kontrol altında tutar ve serin bir hava yaratır.
 • Demonte olabilen klasik vantilatörler çok az yer kaplar ve kullanılmadığında baza altı gibi depolama alanlarına kaldırılabilir.
 • Modeller, ısınmaya karşı koruma sunan motor özellikleri sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar.

Pratik Kullanım Sunan Raks Vantilatör Modelleri

Klasik stilde sunulan Raks vantilatörlerin yanı sıra iyonizerli, buharlı, kule tipi, ayaklı, duvara monte, masa üstü gibi birbirinden ayrılan modeller mevcuttur. Pek çok görünümde sunulan raks vantilatör seçenekleri aynı zamanda farklı özellikleriyle dikkat çeker. Güçlü hava akımı, modern görünüm çeşitleriyle dekorasyonlarında katkı sağlayan Raks vantilatör modelleri şu şekildedir:

 • Raks SF16 RMX kumandalı vantilatör gibi modeller uzaktan kontrol kolaylığı sağlar. Zaman, hız, çift yönlü salınım, kapanma gibi tüm fonksiyonlar kumanda üzerinden kontrol edilebildiği için hareket etmenize gerek kalmaz.
 • Raks 16 inç vantilatörler klasik tasarımlardan oluşur ve ayaklı, duvar montajlı ya da masa üstü kullanım sunan üçü bir arada seçenekler mevcuttur.
 • Tavan vantilatörleri yaşam alanlarınızdan tasarruf etmenize ve ferah bir kullanım elde etmenize yardımcı olur. Büyük küçük tasarımları sayesinde ofis ve ev kullanımları için uygundur. Dekoratif görünümleri ve ipli kontrol mekanizmasıyla oldukça popülerdir.
 • Lambalı tavan vantilatörleri ise çok yönlü ürünler arasındadır. Sadece lamba olarak da kullanılabildiği için kış aylarında kaldırmanız gerekmez.
 • Hem vantilatör hem de nemlendirici özelliği ile yaz aylarını serin geçirmenize yardımcı olan Raks buharlı vantilatörler LCD ekran, iyonizer, sineksavar, zaman ayarı, hız kademelerine ek olarak rüzgar modlarıyla çok yönlü kullanım sunar.

Raks Vantilatör Yorumları

Raks kalitesinden yararlanan kullanıcıların vantilatör modelleri hakkında yorumları, henüz deneyim sahibi olmayan kullanıcılar için oldukça önemlidir. Hız kademeleri, enerji tüketimi, zaman ayarı, buhar salınımı ya da montaj kolaylığı gibi konular hakkında bilgi edinebileceğiniz yorumlar, ilgili ürün hakkında deneyim sahibi kişilerden yararlanmanızı sağlar. Ürünlere sahip olan kişiler tarafından yapılan Raks vantilatör yorumları kullanım konusunda da rehberlik edebilir. Yorumlarda sıkça bahsedilen özellik ise Raks vantilatörlerin kumandalı ya da kontrol paneli üzerinden rahatlıkla kontrol edilebildiği ve hız ayarlarının soğutmaya yeterli olduğu yönündedir. Raks vantilatörler konusunda kararsız kaldığınızda ya da iki cihaz arasında karar vermekte zorlandığınızda bu yorumları inceleyerek ürünler hakkında artı ve eksi yönleri değerlendirebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir vantilatör modelini belirleyebilirsiniz.

Uygun Seçenekleriyle Raks Vantilatör Fiyatları

Özelliklerine, modeline ve teknolojilerine göre değişen Raks vantilatör fiyatları her kullanıcıya hitap eden aralıklara sahiptir. Salınım özellikleri, kafes çapı, kumandalı-kumandasız, iyonizerli, buharlı, ayaklı ya da duvara monte çeşitleri ile öne çıkan Raks vantilatör modelleri ev, ofis ve çeşitli işletmelerde kullanıma uygundur. Pek çok teknoloji sunarak kullanıcılarını serinletmeye yardımcı olan Raks Sf 18 Plus vantilatör gibi modeller hız kademeleri, yükseklik ayarı ve salınım özellikleriyle ideal kullanım sunar. Tüm bu özellikler fiyatlar için belirleyici etkenler arasındadır ve her kullanıcının ihtiyacı olan özellikler farklılık gösterebilir. Raks soğutucu ürünleri arasında dikkat çeken ve fiyatları kon​​usunda kullanıcılar tarafından beğeni kazanan tavan vantilatörleri de bütçe dostu fiyat alternatiflerine sahiptir. Kalitesinden ödün vermeden uygun fiyat sunan Raks sayesinde ihtiyaçlarınıza yönelik bir vantilatöre sahip olabilir, kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanarak bütçenizi yormadan hem yazın hem de serinliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Ayrıcalığıyla Raks Vantilatör Alışverişi

Turkcell Pasaj, soğutma sistemlerinde ve Raks vantilatörlerde sunduğu avantajlarla kullanıcıların konforlu alanlarda yaşamalarına yardımcı olur. Kapsamlı ürün bilgileri, kullanım detayları ve kullanıcı yorumları ile ihtiyaçlarınızı karşılayan ürün modeline kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Detaylı ürün görselleri, vantilatörleri yakından inceleme fırsatı sunar. Bu sayede hem görerek hem de inceleyerek alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Satın alım sonrası gerçekleştirilen yorum ekleme özelliği sayesinde ise kullanıcıların ürün hakkında deneyimlerine göz atabilir, vantilatörleri artı ve eksi yönleriyle birlikte değerlendirebilirsiniz. Ürün özelliklerinin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını anlamak için Raks vantilatörlerin teknik detaylarını inceleyebilir, birkaç modeli bu özelliklere göre kıyaslayabilirsiniz. Turkcell Pasaj, fiyat konusunda da kullanıcılarına birçok fırsat ve avantaj sunar.

Siz de Raks vantilatör indirim ve kampanyalarından yararlanmak için Turkcell Pasaj’ı tercih edebilir, uygun fiyatlı vantilatörler arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Raks vantilatör seçiminde nelere dikkat edilmeli?

Kumandalı, buharlı, tavan modelleri farklı kullanım alanlarına hitap eden Raks vantilatörler, etki alanı, voltaj değeri, enerji tüketimi ve kullanım alışkanlıklarına göre seçilmelidir. Ofis kullanımları için alan daha büyük olacağı için sanayi tipi ya da şık görünümleriyle dikkat çeken kule tipi modeller tercih edilebilir.

Raks vantilatör bakımı nasıl yapılır?

Klasik tasarım Raks vantilatörler montajı kolay ve çıkabilen kafeslere sahiptir. Cihaz fişten çekildikten sonra kafes klipsleri çıkarılır ve nemli bir bez ya da su altında temizlenebilir. Pervaneler ise sadece nemli bir bez ile silinmelidir. Temizlik esnasında dikkat edilecek en önemli şey motor bölümünün suyla temas etmemesidir.

Raks vantilatör zaman ayarı nasıl yapılır?

Zaman ayarına sahip Raks vantilatör modelleri cihaz üzerindeki kontrol panelinden ya da mevcut ise kumanda üzerinden pratik bir şekilde ayarlanabilir. Cihazın tasarımına göre değişen zaman ayarı 2, 7.5 ve 12 gibi farklı sürelerde ayarlanabilir.

Daha Fazla