Altus AL 9101 DB A+++ 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kumaş Dokusunu Yıpratmayan Temizlik

Altus AL 9101 DB, çamaşırları kumaş dokusunu yıpratmadan temizler. Ürünün tambur kısmı çamaşırların kumaşlarının korunması için özel olarak tasarlanmıştır.

A+++ Enerji Sınıfı Çevreyi ve Bütçeyi Korur

Altus AL 9101 DB A+++ 9 kg 1000 devir çamaşır makinesi, A+++ enerji sınıfındadır. Elektrik ve su tüketimini asgari düzeyde tutarak çevreyi koruyan ürün, faturaların kabarmasının da önüne geçer. Ayrıca modeldeki Eco programlar enerji tasarrufunu en üst seviyeye çıkarır. Bunun yanı sıra AL 9101 DB fiyatı da uygundur.

Tek Seferde Tüm Çamaşırları Yıkayın

9 kg kapasiteli çamaşır makinesi ile tek seferde tüm çamaşırları yıkayabilirsiniz. Kalabalık aileler için ideal ürün bu özelliği ile de tasarruf yapmanıza katkıda bulunur.

Farklı Kumaşlara Yönelik Farklı Programlar

Ürün 15 farklı programa sahiptir. Her kumaş tipine özel bir yıkama programı ile Altus AL 9101 DB, çamaşırlarınıza uygun dönüş hızı ve sıcaklık değerini belirlemenize yardımcı olur. Tanımlı programlardan birini seçip makineyi başlatabileceğiniz gibi devir ve sıcaklık değerlerini manuel olarak girerek de çamaşırları yıkayabilirsiniz.

Hızlı Yıkama Fonksiyonu

Hızlı yıkama fonksiyonu size gün içinde zaman kazandırır. Yoğun geçen günün herhangi bir anında yıkama ihtiyacı duyduğunuz birkaç parça çamaşırı kısa sürede yıkayabilirsiniz.

Düşük Ses Seviyesi ve Çocuk Kilidi

Model düşük ses seviyesi ile çalışır. Tercih ettiğiniz program fark etmeksizin çevreyi rahatsız etmeden çamaşırları yıkayan ürün, çocuk kilidi ve dengesiz yük kontrolü gibi gelişmiş güvenlik özelliklerine de bünyesinde yer verir ve güvenli bir kullanım sunar.

Daha Az Enerji, Daha Yüksek Performans

Makinede tercih edilen inverter sistemi daha az enerji harcayarak makineden daha yüksek performans elde edilmesini sağlar. Yıkama işleminden istediğiniz sonucu elde etmeniz için tasarlanan ürün gelişmiş performansıyla zaman tasarrufu da sağlar.

Ergonomik Kullanım, Şık Tasarım

Şık tasarımıyla yaşam alanınızın dekorasyonunu tamamlayan ürünün kullanımı son derece pratiktir. Mekanik ve elektronik olarak tasarlanan kontrol paneliyle model kullanıcı dostudur.

Teknik Özellikler

 • Marka: Altus
 • Model: Altus AL 9101 DB
 • Devir hızı: 1000
 • Yıkama kapasitesi: 9 kg
 • Kontrol paneli: Mekanik ve Elektronik
 • İnverter motor: Var
 • Sıkma ses düzeyi: 73 dB
 • Yıkama ses düzeyi: 56 dB
 • Enerji sınıfı: A+++
 • Program sayısı: 15
 • Yıllık su tüketimi: 10.559 lt
 • Yıllık elektrik tüketimi: 195 kWh
 • Ölçüler: 84 x 60 x 64 cm (Y x G x D)
 • Ağırlık: 69 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.