4D Master Vision Balina Anatomi Modeli

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eğitici Anatomi Modeli

Eğitici anatomi koleksiyonu içerisinde yer alan Vision Balina modeli, hayvanların kas, iskelet ve organ yapılarını öğretmeyi amaçlar. 8+ yaş grubu için tasarlanan ürün, 3D Puzzle yapısı sayesinde hem öğretici hem de eğlencelidir. Birebir olarak ölçeklendirilen balina modeli, ince detayları ve el boyama yüzeyleri ile oldukça gerçekçi görünür.

Üst Düzey Kalite

Model üzerinde yer alan tüm parçalar titizlikle üretilir, detaylandırılır ve özenle kaplanır. Eşit taraflı olarak tasarlanan mat ve şeffaf yüzeyler, ürünü dilediğiniz şekilde sergileyebilmenize olanak tanır. Özenle hazırlanan 16 parça, bağlantı yuvalarına zahmetsizce yerleşir. Bu sayede kurulum hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Yapımı oldukça pratik olan model, tamamlandıktan sonra kutu içinden çıkan stant parçasına bağlanabilir. Koleksiyon içerisinde yer alan tüm parçalar hayvanların gerçek anatomisine uygun olarak tasarlanır.

Ürün Özellikleri

  • Marka: 4D Master
  • Ürün Türü: Puzzle/Model
  • Yaş Gurubu: 8+ Yaş
  • Parça Sayısı: 16

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.