Wahl 1000W Seyahat Tipi Saç Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Ürün tükenmek üzere
RENK

DEMSAN BESİCİLİK ELEKT. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

DEMSAN BESİCİLİK ELEKT. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Performans Gücü

Yüksek 1000 W çıkış gücüne sahip olup oldukça güçlü bir akım gücüne sahiptir. Saçınızı kısa sürede kurutmanıza yardımcı olan, yüksek hava akışı sağlayan teknolojik tasarım bir üründür. Çabuk yıpranan hassas yapıdaki saçlar için ideal olup saçlarınızı oldukça sağlıklı ve güvenli bir şekilde kurutmanıza yardım eder.

Yüksek Kurutma Etkisi

Saçınıza hiçbir şekilde ısı vermeden üfleyerek kurutma imkânı sağlayan, saç sağlığınız için ideal bir üründür. Sıcak havalarda kurutma makinesinin yüksek sıcaklığına maruz kalmadan saçlarınız ideal ısıda rahat ve güvenli bir şekilde kurutabilirsiniz.

Pratik Kullanım

Saçınıza verdiğiniz şeklin uzun süre kalıcı olmasını sağlayan son derece etkili bir üründür. Yanınızda taşımanız için ideal olup taşıma güvenliği sağlar.

Alandan Tasarruf

Katlanabilir özelliği sayesinde kompakt kullanım ve az yer kaplama sağlar. Katlanmamış kurutucunun boyutları (yaklaşık): 13 x 15 x 6.5 cm , Kulpun katlanmasından sonra kurutucunun boyutları (yaklaşık): 18 x 9 x 6.5 cm

Kompakt Tasarım

Hemen sonuç almak istiyorsanız yüksek ısı ayarı ile saçınızı en kısa sürede kurutabilirsiniz. Sade, modern ve sağlam tasarım özellikleri ile dikkat çeker. Farklı kademe ayarına sahip olup ihtiyacınıza göre hız ayarı yapabileceğiniz kompakt bir kurutma makinesidir .

İhtiyacınızı Karşılar

Zamanınız olmadığı durumlarda bile oldukça hızlı ve pratik bir kullanım avantajı sunar. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan, ihtiyaçlarınıza cevap veren oldukça kullanışlı, sağlam ve ergonomik bir makinadır.

Teknik Özellikler

Isı Ayarı : Var
İyon Kontrolü : Var
Güç (Watt) : 1000
Hız Ayarı : 2 Kademe

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
1000W SEYAHAT TİPİ SAÇ KURUTMA MAKİNESİ
Üretim Yeri
Çin
Güç (w)
1000 W
Hız Ayarı
2 KADEME
Sıcaklık Seviyesi
VAR
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
WAHL
Henüz yorum yok