WİZ Akıllı LED Şerit Uzatma Wi-Fi Renkli Ambiyans 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tak Çalıştır Rahat Kullanım

Wiz Wi-Fi LED ışık tak çalıştır yapısıyla rahat bir kullanım sağlar. İstediğiniz yerde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Kontrol

Mobil uygulama sayesinde uzaktan kontrol edebilir her an her yerde ışıklarınızı açıp kapatabilirsiniz.

Wi-Fi Bağlantılı

LED ışığı ilk olarak Wi-Fi bağlantı ile tanımlamanız gerekir. Sonraki kullanımlarda direkt olarak uygulama üzerinden çalıştırabilirsiniz.

1 Metre LED Şerit Uzatma

1 metre şerit uzatma ile istediğiniz aydınlatmayı sağlayabilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız yere göre isterseniz uzatma ile ekleme de yapabilirsiniz. Evinizde, terasta veya yatak odasında kullanabileceğiniz pratik bir aydınlatmadır. Çocuk odasında da tercih edilebilir. Özel renkleriyle çocuklarınızın uykuya geçişini kolaylaştırır.


Otomasyon Sistemli Çalışma

Sirkadiyen aydınlatma ile uygun olan uyku ortamını yaratır. Işık yapısıyla bedenin uyku döngüsüne uyumlu olan renklerde ışık verir.

Yapışkan Bantlı Tasarım

Şerit uzatma kullanacağınız alana göre kesilebilir, bükülebilir ve uzatılabilir yapıda tasarlanır. Her türlü yüzeye yapıştırılabilecek özellikte yapışkanlı bantlı dizayna sahip olarak üretilir.


Dinamik ve Alternatif Işık Modları

Gün içinde çalışmak ve konsantre olmak için veya rahat hissetmek için dinamik ve alternatif ışık modlarından birini tercih edebilirsiniz.

Geniş Renk Aralığı

Geniş renk aralığı sebebiyle farklı seçeneklerde kullanılabilir. Ekstra bir cihaz gerektirmez. Uygulama sayesinde cep telefonunuzdan ışıkları yönlendirebilirsiniz. Hemen çalıştırılabileceği için sadece bağlantısını yapmanız yeterlidir.

Teknik Özellikler

  • Duy Tipi: E-14
  • Ampul Türü: LED
  • Güç Aralığı: 10 - 20 W
  • Uzunluk: 1 metre
  • Işık Rengi: Renkli
  • Watt: 11 W
  • Bağlantı: Wi fi
  • Mobil Uygulama ve Kontrol İmkanı: Var
  • Bulut üzerinden Kontrol: Var
  • Otomasyon Sistemi: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.