Philips Hue Outdoor LED Şerit 5 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Evinizin Dışını Özenle Dekore Edin

Philips tarafından tasarlanan outdoor LED şerit 16 milyondan fazla renk ve 50.000’i aşan sıcak ve soğuk renk tonları ile evinizin dışını özenle dekore etmenize imkân tanır. Ürün arka bahçenizi ya da verandanızı dış mekân aydınlatması aracılığıyla güzelleştirmeniz için ideal bir çözüm sunar.


İşlevsel Aydınlatma Şeridi

İşlevselliğin ve esnekliğin bir araya geldiği aydınlatma şeridi 5 metre uzunluğu ile büyük bahçelerde de kullanılabilir. Dış mekân kullanımına uygun şekilde rahatça bükülebilen ürünü ışığı istediğiniz gibi vermesi için zahmetsizce yönlendirebilirsiniz. LED şeridin paket içeriğinde yer alan klips ve vidaları kullanarak aydınlatmayı arzu ettiğiniz yere sabitleyebilirsiniz.


Zorlu Hava Şartları İçin İdeal

LED şerit farklı hava şartlarına dayanıklı yapıda üretilmiştir. Küçük su birikintilerinden şiddetli sağanak yağışlara kadar çeşitli şartlara karşı üstün dayanıklılık gösteren outdoor şerit, uzun ömürlü kullanıcı deneyimi sunar.

Işığın Saf Hâli

Model dış mekâna uygun şeritli aydınlatma özelliği ile dikkat çeker. Beyaz ve renkli ışığı dağıtan özel bir kaplamayı bünyesinde barındıran LED şerit hem doğrudan hem de dolayı aydınlatmada sadece ışığın saf hâlini görmenizi sağlar.

Benzersiz Akıllı Aydınlatma

Outdoor LED şerit, benzersiz akıllı aydınlatma özelliği sayesinde teknoloji tutkunlarından tam not alır. Şeritten ayrı olarak satılan Hue Bridge ekipmanını satın aldığınız takdirde Philips Hue uygulamasını kullanarak ışıkları kontrol edebilir, yeni ışıklar ekleyebilir ve çeşitli rutinler ayarlayabilirsiniz.

Kapsamlı Paket İçeriği

Ürünün paket içeriğinde bir adet lightstrip ve dış mekân güç kaynağı bulunur. Kapsamlı paket içeriği kuruluma başlamak için gereksinim duyduğunuz her şeyi sizinle paylaşır.

Üstün Philips Kalitesi

5 metre outdoor LED şerit, Philips’in inovasyona ve kullanıcı ihtiyaçlarına odaklanan üretim anlayışını başarıyla yansıtır. Ürün dış mekân aydınlatması ile ilgili beklentilerinize tam anlamıyla cevap verir.

Teknik Özellikler

 • Tip: Çok renkli
 • Üretim materyali: Silikon
 • Çalışma nemi: %5
 • Çalışma sıcaklığı: -20°C ve 45°C arası
 • Dağınık ışık etkisi: Var
 • Renk sıcaklık aralığı: 2000-6500 K
 • Güç: 37,5 W
 • Maksimum bekleme gücü: 0,5 W
 • Ürün boyutları: 2 x 1,1 x 487 cm (Y x G x U)
 • Maksimum kullanım ömrü: 25000 saat
 • IP koruma sınıfı kodu: IP67
 • Koruma sınıfı: II - Çift yalıtımlı
 • Duy tipi: E-27
 • Net paket ağırlığı: 1,44 kg


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.