Bilicra Mood Akıllı Ampul

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TURNACIOĞLU TELEKOMİNİKASYON OTO.TAŞTUR.SA.VE T.LT.Ş-27839

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

TURNACIOĞLU TELEKOMİNİKASYON OTO.TAŞTUR.SA.VE T.LT.Ş-27839

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Hayat Tüm Renkleri İle Güzel

16 milyon renk seçeneği ile yaşamını renklendir, moduna uygun olanı seç ve kendi dünyanın rengini sen yarat! Mood’un müziğine göre renk alsın. Seçimin Bilicra Smart uygulaması ile senin elinde. Müziğin ritmini tüm duygularında hisset. Müziği renklerle anlatan akıllı ampul Mood ile eğlencenize şıklık katabileceksiniz. Müziğin ritmine göre renk değiştiren Mood partinizin DJ’i olacak!

Uzaktan Kontrol ve Zamanlama

Müziğin ritmini tüm duygularında hisset. Müziği Yaşam alanlarınızı tek bir dokunuş, tek bir ses ile renklendirin! Akıllı lambanızı, Siri, Alexa ve Google Assistant ile kontrol edebilir, ortamın havasını tek bir ses komutuyla değiştirebilir, rutin bir düzen oluşturabilirsiniz.

Ayarlanabilir Beyaz ve Gün Işığı İle Modunuzu Değiştirin

Parlaklık ayarı ve sıcak gün ışığı rengi ile yeni nesil aydınlatmayı keşfedin! Göz yormayan, rahatlatıcı ve ruhunuzu dinlendirecek gün ışığı renkleri ile günün yorgunluğunu rahatça atabilirsiniz. Geceye devam edecek enerjinizi parlak beyaz ışık ile yakalayabilirsiniz.

Aydınlatmada Bioritm Devrimi, Mood İle Güneş Odanıza Doğsun

Işıklarınız ile evinizde dilediğiniz saatte gün doğumu planlayabilirsiniz. Siz uyurken ışığınızın yavaşça aydınlanması ile yeni güne enerjik başlayabilirsiniz. Aynı şekilde ışığını yavaşça kısarak vücudunuzu kaliteli bir uykuya sakince hazırlayabilirsiniz.Aydınlatmanın görünmeyen etkileri arasında bulunan psikolojik durum ve kişisel algı bioritm ile değişmektedir. Kaliteli bir aydınlatma hayatınızı olumlu yönde etkiler. Akıllı ampul Mood ile sizde bu konfordan yararlanın.

Özellikler

MODEL BSMX1
Teknik Özellikler              
Giriş Voltajı: 220-240V/50Hz
Güç: 11 Watt
Renk Sıcaklığı CCT(K): 2700K/6500K
Lümen: 1055 L (2700K)
Renksel Geri Verim İndexi: (CRI) >80
Kontrol
APP: Bilicra Smart
WIFI:(2.4GHz)
Sesle Kontrol: Siri, Alexa, Google Assistant

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.