i-Stone T47 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.04.2022
RENK

ŞAHİN FİDAN

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Kullanım Konforu

Katlanabilir Bluetooth kulak üstü kulaklık modeli, keyifli bir müzik dinleme ve eller serbest çağrı yanıtlama konforu sunar. Kulak kısmında yumuşak yastıklarla desteklenen model, ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap vermek adına iki farklı dinleme moduna sahiptir. Aktif gürültü önleme (ANC) modu, dinlediklerinize tam olarak odaklanmanızı sağlar. Şeffaf modda ise ortam seslerini takip etme olasılığınız bulunur.

Ürün Özellikleri

  • Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde hızlı ve kesintisiz bağlantı imkanı sunar.
  • Yaklaşık 10 metre çekim alanı, kullanıcılarına özgür hareket etme şansı tanır.
  • Sağ kulak üstü kenarına stratejik olarak konumlandırılmış tuşlar, ses açma / kapama ve çağrı yanıtlama da dahil olmak üzere pek çok fonksiyona kolayca erişmenizi sağlar.
  • Katlandığında otomatik kapanma özelliği, kullanmadığınız sırada açık unutmanızın önüne geçerek şarjın boşa harcanmasını engeller.
  • Herhangi bir program kurulumuna ihtiyaç duyulmadan cihazla bağlantıya geçer geçmez anında kullanılabilir. 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.