Trust Sura Wireless Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hassas ve Kablosuz

Wireless mouse, depolanabilir mikro USB alıcısına sahiptir. Ayrıca hassas optik algılayıcıya sahip mouse, kablosuz olarak üretilmiştir. Yeni lazer izleme teknolojisiyle birlikte önünüzde bulunan tüm engelleri kaldırır ve yüksek hassasiyet sağlar.

Çok Uyumlu

Sağ el ile kullanıma uygun olan Trust Sura wireless mouse, Chrome OS, Mac OS, Windows yazılımları ve hem laptop hem de PC ile uyumluluk gösterir.

Ergonomik Kullanım

Wireless mouse, 2 yan düğmeye ve 800-1600 DPI hızına sahiptir. Ayrıca mouseun kenarlarında bulunan özel lastik kaplama, tam kavrama sağlar ve en ergonomik kullanım sunar.

Konforlu Kullanım

8 metre kablosuz kullanım alanı sunan wireless mouse, en konforlu kullanımı en yüksek performans ile sunar. Wireless kablosuz iletişim ağını 8 metreye kadar çıkaran mouse, uzak uygulamalarda bile maksimum kullanım alanı sağlar.

Son Teknoloji ile Üstün Özellikler

Wireless mouse; hassas optik algılayıcı, 8 m kablosuz erişim, tam bir kavrama sağlayan lastik kaplama, depolanabilir mikro USB alıcı gibi üstün özelliklere sahiptir.

Wireless Özgürlüğü

Ergonomik tasarımı ile wireless özelliğe sahip mouse, karmaşık kablolardan kurtarır ve hareket özgürlüğü sağlar.

Hassas Seçim Düğmeleri

2 yan düğmeye sahip olan wireless mouse, 800/-1600 DPI hıza ve hassas seçim düğmelerine sahiptir. Böylece en pratik kullanımı sunarak işlemlerinizi en hızlı şekilde halletmenizi sağlar.

Uzun Ömürlü

Oldukça şık ve ideal boyutlar ile tasarlanan wireless mouse, en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede uzun yıllar ilk günkü performansını göstererek uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

  • Bluetooth: Yok
  • USB sürüm: 2.0
  • Konnektör tipi: USB-A
  • Sessiz tıklama: Yok
  • Güç kaynağı: AA pil
  • Sensör: Optik

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TRUST SURA WİRELESS MOUSE
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TRUST
Henüz yorum yok