GamePower Medusa 7.1 Rainbow Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eşsiz Ses Deneyimine Hazır mısınız?

Oyun oynarken başarınızı bir üst seviyeye çıkaracak olan GamePower Medusa Rainbow 7.1 surround kulaklık ile eşsiz bir ses deneyimi yaşarsınız. 7.1 özelliği, en küçük sesleri dahi rahatlıkla duymanızı sağlar ve düşmanlarınızın yaklaştığını ayak seslerinden anlayabilirsiniz.

Oyuncular için Kontrol Kumandası

Oyun oynarken en heyecanlı anlarda farklı bir işle uğraşmak kaybetmenize neden olabilir. Medusa 7.1 Rainbow kulaklık ise asla dikkatinizi dağıtmaz. Sesli komutlara erişimi kolaylaştıran kontrol kumandasını kullanarak ayarları anlık olarak değiştirebilir ve tamamen kapatabilirsiniz.

Kristal Netliğinde Sesler

Oyuncu gereksinimleri düşünülerek özel olarak tasarlanan kulaklık modelinin mikrofon ve ses sürücüleri, en üst düzey performansa ulaşır. Takım arkadaşlarınızı dinlerken ve konuşurken sesleri kristal netliğinde ve anlaşılır olarak alırsınız.

Bas-Tiz Dengesi için Neodimyum Sürücüler

50 mm çapındaki Neodimyum sürücüler, Rainbow efekti ile aksiyonu doruklara çıkarır. Dengeli ve dozunda ses dengesini kendiliğinden sağlayan kulaklık, mükemmel bas ve tiz ayarını yakalar. Ses kalitesini artıran sürücüler ile her anı iliklerinizde hissedeceksiniz!

Ergonomik Kumanda Tasarımı

Her an elinizin altında bulunan kumandası ile modelin yönetimi çok kolaydır. Vibrasyon, mikrofon, ses seviyesi, açma-kapama ve RGB LED lambalarını yönetmek için kontrolü kullanabilirsiniz. Değiştirilebilir RGB LED ile ortamın atmosferine uyum sağlayan tonları yakalar, kendinizi oyunun içinde hissedersiniz.

Özellikler

 • Marka: GamePower
 • Model: Medusa 7.1 Rainbow
 • Tür: Kulak üstü oyuncu kulaklığı
 • Empedans: 32 Ω (Ohm)
 • Speaker: 50 mm Neodimyum sürücü
 • Kulaklık Özelliği: 113 dB (+/-3 dB), 20 Hz- 20 KHz
 • Mikrofon Özelliği: Çıkarılabilir, katlanabilir, 43 dB ( +/-2 dB), 20 Hz - 20 KHz
 • LED: RGB Rainbow
 • Kablo: 2.3 m, USB uçlu
 • Özellik: 7.1 Surround, yazılım, kontrol kumandası, kristal netliğinde ses
 • Garanti: 24 ay

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon
Var

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.