Sepet 0

BEKO Kurutma Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1584 Ürün)
Sırala
Temizle

Ütüsüz Mükemmel Kurutma Çözümleri Sunan Beko Kurutma Makineleri

Modern yaşam tarzına uygun beyaz eşya çeşitleri arasında kurutma makineleri de bulunur. Bu makineler çamaşırlar temizlendikten sonra teknolojik bir kurutma işlemi sağlar. Beko markasının güvenilir ve kaliteli ürünleri arasında kurutma makineleri de vardır. Beko çamaşır kurutma makinesi,hava koşullarına bağlı kalmadan yenilikçi bir performans sunar. Farklı kurutma ihtiyaçlarını karşılamak üzere pek çok Beko kurutma makinesi modeli bulunur. Makineler geniş kapasite,özel program seçenekleri ve kullanıcı dostu özelliklere sahiptir. Giysi kumaşlarını bakım yaparak özel teknolojilerlekurutan makineler birçok özellikle tasarlanır. Kırışıklık önleme,zaman erteleme ve enerji tasarrufu gibi fonksiyonlar Beko kurutma makinelerinde mevcuttur. Kaliteli kurutma performansı sayesinde temiz,ferah ve kırışıksız çamaşırlara kavuşmak mümkündür. Farklı teknolojilere sahip modeller,gelişmiş özellikler sunar. İhtiyaçlarınıza uygun olarak kurutma makinesi çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Beko Kurutma Makinelerinin Karma Kıyafet Modları İle Kıyafetlerini Koruyun

Gelişmiş yıkama deneyimi için Beko kurutma makinelerininkarma kıyafet modları bulunur. Çeşitli modlar farklı kumaş türlerine uygun olarak tasarlanır. Bu sayede her çeşitteki kumaşı güvenilir şekilde kurutmak mümkündür. Beko kurutma makinesinde pamuklu ve sentetik kumaşlar için programlar mevcuttur. Özel modlar çamaşırları etkili şekilde kuruturken kumaşın yapısını bozmaz. Yün ve ipek gibi kumaşlar için düşük sıcaklık modları da vardır. Bu tür nazik olan kumaşlar daha düşük ısılarda kurutulur. Böylece kumaşlar yıpranmaz ve uzun ömürlü kalır.

Karma kıyafet modları arasında hızlı kurutma ve kırışıklık önlemegibi seçenekler de vardır. Çamaşırların kurumasını beklemek için kısıtlı zamanınız varsa hızlı mod kurtarıcıdır. Kısa sürede kurutma işlemini tamamlayan bu mod,zaman tasarrufu sağlar. Kırışıklık modu ise ütüye ayrılan zamanı oldukça kısaltır. Özellikle kurutma işlemi bittikten sonra çamaşırları çıkaramayacağınız durumlarda çok avantajlıdır. Böyle zamanlarda kırışık önleme modu,makine tamburunu belli aralıklarla döndürmeye devam eder. Bu sayede kıyafetler birbirine yapışmaz ve kırışmaz.

Makinelerin karma kıyafet modları birbirinden farklılık gösterir. Kıyafetlerinizin kumaşları ve beklentilerinize göre programları değerlendirebilirsiniz. Farklı seçeneklere aynı anda ulaşmak için fazla modun bulunduğu kurutma makineleri avantajlıdır.

HomeWhiz Teknolojisi ile Beko Kurutma Makinenizi İstediğinizde Çalıştırın

Gelişmiş teknolojilere sahip Beko kurutma makinesi HomeWhizözelliğiyle tasarlanır. Bu teknoloji akıllı ev cihazları arasında bağlantı kurmayı sağlayan bir sistemdir. Beko kurutma makinesini cep telefonu veya tablet gibi akıllı cihazlarla entegre edebilirsiniz. İleri teknoloji,programları uzaktan yönetmeyi,kontrol ve takip etmeyi sağlar. HomeWhiz teknolojisi sayesinde akıllı cihazlar arasında veri paylaşımı da yapabilirsiniz. Daha fazla kontrol ve kolaylık imkânı bu teknolojiyle kolaydır.

HomeWhiz teknolojisi çamaşır yıkama ve kurutma fonksiyonlarının bir arada olduğu makinelerde de çok kullanışlıdır. Diğer akıllı beyaz eşyalarla bağlantı kurarak yıkama işlemi bittikten sonra otomatik olarak kurutmaya yönlendirebilirsiniz. Esneklik sağlayan özellik,zaman ve mekân sınırını da ortadan kaldırır. Teknoloji sayesinde zamandan tasarruf sağlayıp günlük işlerinizi daha düzenli hâle getirebilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Beko Isı Pompalı ve Buharlı Çamaşır Kurutma Makineleri

Beko çamaşır makinesi farklı ihtiyaçlara uygun olarak farklı çeşitlerde tasarlanır. Isı pompalı ve buharlı kurutma makineleri,etkili çözümler sunar. Isı pompası özelliği Beko hibrit kurutma makinesinde kullanılır. Düşük sıcaklıkta çalışan ısı pompasıyla kurutma enerji verimliliği sağlar. Bu sayede elektrik maliyetinden tasarruf yapmak mümkündür. Enerji tasarrufu ve çevre dostu Beko ısı pompalı kurutma makinesi,yüksek verimlilik sağlar. Farklı program seçenekleri sayesinde her kumaş türünde etkili bakım sunar. Aynı zamanda bu makinelerde genellikle nem sensörleri mevcuttur. Bu sensörler kuruma işleminin tamamlandığını algılayarak programı otomatik olarak sonlandırır. Isı pompalı kurutucular zaman ve enerji tasarrufu özelliğiyle çok kullanışlıdır.

Buharlı çamaşır kurutma makinesi ise farklı fonksiyonları bir arada barındırır. Çamaşırlar kururken tazeleme yapmak için buhar teknolojisikullanılır. Buhar,giysi kumaşının liflerini açarak kırışıklığı en aza indirir. Bu sayede çamaşırlar kuruduktan sonra direkt giyilmeye hazır duruma gelir. Beko ütülü ve buharlı kurutma makinesi,zaman tasarrufu sağlamasıyla çok kullanışlıdır.

Gelişmiş özelliklere sahip Beko ısı pompalı ve buharlı kurutma makinesi farklı avantajları bir arada barındırır. Kullanıcı dostu özellikler sayesinde verimli bir kurutma deneyimi yaşamak mümkündür. Etkili kurutmanın yanı sıra günlük yaşamı kolaylaştırmasıyla da avantajlıdır.

Geniş Tambur Hacimleri İle Ön Plana Çıkan Beko Kurutma Makineleri

Beko kurutma makinesi,farklı ihtiyaçları karşılamak için geniş tamburlara sahiptir. İç hacim makinenin tek seferde ne kadar çamaşır kurutabileceğini ifade eder. Beko kurutma makinesi 10,8 ve 7 kg gibi çeşitli kapasitelerde tasarlanır. Bunlar genellikle çamaşır makineleriyle uyumlu olacak şekilde üretilir. Böylece yıkama işlemi bittikten sonra çamaşırları tek seferde kurutabilirsiniz. Farklı kapasite seçenekleri arasında 7 ve 8 kg küçük aileler için yeterlidir. 9 ve 10 kg kapasiteler ise orta büyüklükteki aileler için idealdir. Çok fazla miktarda çamaşırı aynı anda kurutmak için 11 kg ve üstü olan makineler doğru bir tercih olur.

Geniş tambur hacimlerine sahip Beko kurutma makinesi,aynı anda fazla sayıda çamaşırı kapsamasıyla zaman tasarrufu sağlar. Yorgan gibi ağır eşyaları kurutmak için de geniş hacim avantajlıdır. İhtiyaçlarınıza uygun kapasiteli kurutma makinesiyle etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Beko Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kurutma makinelerifarklı modelleriyle kullanıcılara alternatif sağlar. Bunlar arasından Beko kurutma makinesi seçerken bazı noktalara dikkat etmek faydalıdır. Göz önünde bulundurulması gerekenler şu şekildedir:

  • Kapasite:Makinenin tek seferde kurutabileceği çamaşır miktarı kapasiteyi ifade eder. Çamaşır yıkama alışkanlıklarına ve aile büyüklüğüne uygun seçim yapmak avantajlıdır.


  • Kurutma programları:Çeşitli kumaş türlerine uygun olarak pek çok mod ve program bulunur. Farklı kurutma programları alternatif yaratır.


  • Teknoloji ve fonksiyonlar:Kurutma makineleri farklı teknoloji ve fonksiyonlarla kullanışlılık sağlar. Akıllı teknolojik bağlantı sistemlerine sahip modeller esneklik imkânı tanır. Zaman erteleme ve kırışıklık önleme gibi fonksiyonlar ise daha iyi bir performans sunar.


  • Enerji verimliliği:Enerji etiketleri,makinelerin verimliliği ifade eder. Eski sınıflandırmaya göre A++ve A+++,yeniye göre ise A sınıfı en iyi tasarrufu sağlar.


  • Boyut ve tasarım:Beko kurutma makinesi farklı boyut,malzeme ve renklere sahiptir. Konumlandıracağınız alana uygun boyut tercihi yapabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilen kurutma makineleri ise uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Tasarımlar arasında beyaz,gri ve siyah gibi renkleri tercih ederek evinizde modern bir görüntü yaratabilirsiniz.

Özelliklerin yanı sıra Beko çamaşır kurutma makinesi fiyatları da değişiklik gösterir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun seçenekler uzun süreli avantaj sağlar.

Evinizdeki En Büyük Yardımcınız Beko Kurutma Makineleri Turkcell Pasaj’da!

Gelişmiş teknolojilerle donatılan Beko kurutma makinesi modellerini Turkcell Pasaj’da bulmak kolaydır. Her ihtiyaca uygun özellikleri detaylı olarak incelemek için ürün ayrıntıları bulunur. Detaylı özellikleri inceleyerek avantajlı bir seçim yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun Beko kurutma makinesi fiyatları çeşitli kampanyalarla daha avantajlı hâle gelir. İndirimleri takip ederek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Kolay ödeme,garanti,müşteri desteği ve güvenilir alışverişseçeneğiyle dilediğiniz Beko kurutma makinesini seçebilirsiniz.

Daha Fazla

​​