Inface IPL Epilasyon Aleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Mi Home

Mersis No :427054003600012 Şehir :Eyüp/İstanbul Adres :Flatofis Haliç, İstanbul, Otakçılar Cad. No:78 1. Kat D Blok No:38, 34000 Eyüpsultan/İstanbul

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Muhteşem Görünmek Artık Çok Kolay

Yeni IPL Epilatör Xiaomi InFace ile birkaç hafta içinde sonuçları çok uzun bir süreye sahip taşınabilir ve yüksek kaliteli bir model göreceksiniz. Bu, size tüm kullanım kolaylığını sunmak için tasarlanmış, şu anda bulacağınız en iyi epilatörlerden biridir. İnanılmaz bir model ve sizi daha iyi hissettirmek için tasarlandı. 

Harika Görünmek İçin Fazla Zamana İhtiyacın Yok

5 güç modu sayesinde tüylerinizin durumuna ya da tüy alacağınız bölgeye en uygun seçeneği kendiniz belirlersiniz. Bu sayede gereksiz enerji ve zaman kaybından kurtulmuş olursunuz. Güçlü ve dayanıklı olan bu model, otomatik moduyla hem tek bir alanda hem de daha büyük alanlarda kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.


Özellikler

  • Cihaz Tipi : IPL Epilasyon
  • Kullanım Tipi : Kablolu
  • Cinsiyet : Kadın
  • Uygulama Alanları : Koltuk Altı, Bacak, Bikini/Hassas Bölge, Yüz
  • Genişlik : 75 mm
  • Yükseklik : 148 mm
  • Derinlik : 41 mm

Lazer Özellikleri

IPL/Lazer Kullanım Ömrü : 900.000 atım
Cilt Temas Sensörü : Yok
Cilt Rengi Analizi : Yok
Uygulama Gözlüğü : Var
Hız/Enerji Ayarı : 5 Kademe

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.