Erufas Pars Oyuncu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

RGB Gamer Kulaklık

Erufas Pars gamer kulaklık, RGB (red, green, blue) teknolojisi ile 16 milyon renk skalasına sahiptir. Milyonlarca renk yelpazesi ile kulaklığınıza rengarenk ışık efektleri katarak oyuncu kulaklığına sahip olmanın ayrıcalığı sunar. 

Gelişmiş Surround Ses Desteği

Oyuncu kulaklığı, 360 derece surround ses desteği sayesinde içerikleri çok daha gerçekçi bir şekilde duymanıza destek olur. 7.1 surround teknolojisi ile etrafınızı çevreleyen bir dinleme deneyimi elde edebilirsiniz. 

Berrak ve Derin Bas Tonları

Erufas Pars oyuncu kulaklığı, yüksek bas tonlarını dahi net ve gerçekçi bir derinlikle sağlar. Bu sayede oyunun tüm ses içeriklerini, rahatsız edici olmaktan uzak ve berrak bir şekilde duyabilirsiniz. 

İdeal Kablo Uzunluğu

Gamer kulaklık, kablolu bağlantı ile elektronik cihazlara bağlanarak zengin bir dinleme deneyimi sunar. Erufas Pars oyuncu kulaklığı, ideal kablo uzunluğu sayesinde oyun esnasında esnek ve rahat şekilde hareket etmeyi mümkün kılarak yalnızca oyuna odaklanmanız için yardımcı olur. 

Birinci Sınıf Kalite 

Erufas Pars kablolu gamer kulaklık, en üst sınıf kaliteye sahip olan iç ve dış materyaller ile üretilir. Bu sayede dayanıklı ve uzun kullanım süresi sağlayan bir donanıma sahiptir. 

Yüksek Teknoloji ve Konfor 

Erufas Pars kablolu oyuncu kulaklığı; oyun maceralarını, kulaklık aracılığıyla daha etkileyici şekilde sürdürebilmeniz için yumuşak bir dokuya sahiptir.
Bu sayede gelişmiş teknolojisi ile kaliteli ve gerçekçi ses özelliği sunarken ergonomik tasarımıyla da konforlu bir kullanıma olanak tanır. 

Teknik Özellikler

  • Model: Pars
  • Ürün Tipi: Oyuncu Kulaklığı
  • RBG: 16m
  • Mikrofon Desteği: Var
  • Ses Teknolojisi: 7.1 Surround
  • Kulaklık Özelliği: Hassas Bas ve Tiz Dengesi

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ERUFAS PARS OYUNCU KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Kulaklık Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ses Yalıtım Özelliği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
6 AY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ERUFAS
Henüz yorum yok