Erufas Pars Oyuncu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MUHAMMET ALİ CABA-138613

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

RGB Gamer Kulaklık

Erufas Pars gamer kulaklık, RGB (red, green, blue) teknolojisi ile 16 milyon renk skalasına sahiptir. Milyonlarca renk yelpazesi ile kulaklığınıza rengarenk ışık efektleri katarak oyuncu kulaklığına sahip olmanın ayrıcalığı sunar. 

Gelişmiş Surround Ses Desteği

Oyuncu kulaklığı, 360 derece surround ses desteği sayesinde içerikleri çok daha gerçekçi bir şekilde duymanıza destek olur. 7.1 surround teknolojisi ile etrafınızı çevreleyen bir dinleme deneyimi elde edebilirsiniz. 

Berrak ve Derin Bas Tonları

Erufas Pars oyuncu kulaklığı, yüksek bas tonlarını dahi net ve gerçekçi bir derinlikle sağlar. Bu sayede oyunun tüm ses içeriklerini, rahatsız edici olmaktan uzak ve berrak bir şekilde duyabilirsiniz. 

İdeal Kablo Uzunluğu

Gamer kulaklık, kablolu bağlantı ile elektronik cihazlara bağlanarak zengin bir dinleme deneyimi sunar. Erufas Pars oyuncu kulaklığı, ideal kablo uzunluğu sayesinde oyun esnasında esnek ve rahat şekilde hareket etmeyi mümkün kılarak yalnızca oyuna odaklanmanız için yardımcı olur. 

Birinci Sınıf Kalite 

Erufas Pars kablolu gamer kulaklık, en üst sınıf kaliteye sahip olan iç ve dış materyaller ile üretilir. Bu sayede dayanıklı ve uzun kullanım süresi sağlayan bir donanıma sahiptir. 

Yüksek Teknoloji ve Konfor 

Erufas Pars kablolu oyuncu kulaklığı; oyun maceralarını, kulaklık aracılığıyla daha etkileyici şekilde sürdürebilmeniz için yumuşak bir dokuya sahiptir.
Bu sayede gelişmiş teknolojisi ile kaliteli ve gerçekçi ses özelliği sunarken ergonomik tasarımıyla da konforlu bir kullanıma olanak tanır. 

Teknik Özellikler

  • Model: Pars
  • Ürün Tipi: Oyuncu Kulaklığı
  • RBG: 16m
  • Mikrofon Desteği: Var
  • Ses Teknolojisi: 7.1 Surround
  • Kulaklık Özelliği: Hassas Bas ve Tiz Dengesi

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.