Tecno Prıme P1 V2.0 Kablolu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Güçlü Bas Hassasiyeti

Dinlediğiniz müzikleri, oynadığınız oyunu ve izlediğiniz filmi daha keyifli hale getiren derin baslar, her iki kulakta net ve eşit bir şekilde duyulur.

Berrak ve Net Ses Deneyimi

Telefon görüşmeleri,  dinlediğiniz müzik, podcast, canlı yayın ve sesli tüm aktivitelerinizde yüksek ve net ses iletimi sağlar.


Sızıntı ve Gürültü Azaltıcı

Bu yüksek tanımlı stereo kulaklıklar, mükemmel ses giriş ve çıkış kalitesi sağlar. Sağlam ses yalıtım malzemesi ile tasarlanan kulaklık, ses sızıntısını en aza indirirken dış gürültüyü de büyük ölçüde engeller, böylece size net ses verir.

Antrenmanlar için Tere Dayanıklı Tasarım

Koşu, yürüyüş ve tüm spor aktivitelerinizde kullanabileceğiniz Tecno kulaklık, tere ve neme dayanıklı dış malzeme ile üretilmiştir.  Ayrıca kablolu tasarımı ve kulağa tam oturan yapısı sayesinde tüm ekstrem hareketlerinizde dahi kulağınızda kalır.

Pratik Kontrol Sağlayan Kumanda Özelliği

Kablonun üzerinde bulunan kontrol paneli ile telefonunuza gerek duymadan çağrı cevaplayabilir, dinletilerinizi duraklatabilir veya başlatabilir, sesi açıp-kapatabilir, görüşmeleri sonlandırabilir veya görüşme esnasındaki ses seviyesini belirleyebilirsiniz.

Uzun Ömür için Özel Kablo Tasarımı

Kabloda kullanılan TPE teli, yoğun kullanımlar ve olası kazalar için oldukça dayanıklı yapıya sahiptir. Uzun ömürlü kullanım sunan bu teknolojik tel sayesinde bükülme ve kırılmalar için endişelenmenize gerek kalmaz.

Jak Giriş ile Fonksiyonel Kullanım

3,5 mm evrensel jak ile iOS ve android işletim sistemine sahip, akıllı telefon, tablet, müzik çalar, PC, Laptop, MP3/4 ve uyumlu tüm cihazlarda aynı performansı gösterir ve size her koşulda berrak bir ses kalitesi sunar.

Uyumlu Pedler ve Zarif Tasarım

Silikon yapısından kablo tasarımına kadar vakum kaplama teknoloji kullanılan kulaklıklar, daha zarif, daha kaliteli ve daha dayanıklı görünür. Tecno markasının popüler metalik tasarımı ile donatılan kulaklıklar hem işlevsel hem de oldukça şık bir tasarıma sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak içi
  • Kablolu bağlantı: Evet
  • Kablo uzunluğu: 120 cm
  • Net ağırlık: 15g
  • Hoparlör Boyutu: Φ10.0mm*4.5mm
  • Bağlantı: 3,5 mm kaplama jak
  • Hoparlör Hassasiyeti: 92±4dB
  • İç direnç: 16Ω±15%
  • Hoparlör Frekans Aralığı: 20Hz-20KHz
  • Silikon Kulaklık Setleri: 6x

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TECNO PRIME P1 V2.0 KABLOLU KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KABLOLU KULAK İÇİ
Kulaklık Girişi
3,5 MM JAK GİRİŞİ
Ses Yalıtım Özelliği
YOK
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TECNO
Henüz yorum yok