Oppo Enco W11 TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Minimum Gecikme Süresi, Maksimum Denge

Kulak içi kulaklık tipinde tasarlanan Oppo Enco W11, minimum gecikme süresi ve maksimum denge sunar. Cihaz, aynı anda her iki kulaklıktan da sinyal alarak daha stabil bağlantı ve daha düşük gecikme ortaya koyar.

Kesintisiz Ses Keyfi

Üründe yer alan Bluetooth 5.0 yonga seti, ses aktarımı sırasında oluşabilecek parazitlere karşı üst düzey direnç sergiler. Böylece zaman ve mekân fark etmeksizin, kesintisiz sesin keyfini yaşamanız kolaylaşır.

Sıra Dışı Şarj Performansı

Enco W11’i tek bir şarjla beş saat kullanabilirsiniz. Cihazın şarj kutusuyla birlikte kullanım süresi ise 20 saattir. Ayrıca ürünü 15 dakika hızlı şarj ederek bir saatlik çalma süresi elde etmeniz de mümkündür.

Ultra Net Ses Deneyimi

Kablosuz kulaklık, titanyum kaplama kompozit diyaframa sahip 8 mm dinamik sürücüleri sayesinde bası artırır ve yüksek frekanslara erişimi genişletir. Böylece dinlediğiniz müziklerdeki tüm ayrıntıları hissedersiniz.

Yüksek Ses Kodlama Oranı

Oppo Enco W11 TWS kulak içi kablosuz kulaklık, AAC ses biçimini destekleyerek daha yüksek bir kodlama oranı vadeder.

IP55 Koruma Teknolojisi

IP55 koruma teknolojisine bünyesinde yer veren Oppo Enco W11’i spor yaparken, müzik dinlerken ve iş yerinize giderken de kullanabilirsiniz. Ürün, toza ve suya dayanıklı olduğu için yağmurda ya da terlediğinizde sizi yarı yolda bırakmaz.

Enco W11 Sizi Çevresel Gürültülerden Korur

Enco W11, her iki kulaklıkta da bulunan gürültü engelleme özelliğinin yardımıyla telefon görüşmelerinizde konforlu hissetmenizi sağlar. Kulaklığı kalabalık yerlerde rahatça kullanabilirsiniz.

Akıllı Dokunmatik Kontroller

Ürün, akıllı dokunmatik kontroller aracılığıyla işlevsel bir deneyim yaratır. Tek bir dokunuşla müziğinizi çalabilir, çift dokunuşla şarkıları değiştirebilir ya da gelen aramalara cevap verebilirsiniz. Çağrıyı sonlandırmak için de çift dokunmanız yeterlidir. Ses ayarını değiştirmek için ise dokunup basılı tutmanız gerekir.

Teknik Özellikler

 • Sürücü: 8 mm dinamik
 • Mikrofon duyarlılığı: -38 dBV/Pa
 • Bluetooth sürümü: 5,0
 • Pil kapasitesi: 400 mAh (Şarj kutusu)
 • Kullanım mesafesi: 10 m
 • Şarj süresi: 2 saat
 • Frekans: 20 Hz - 20 kHz
 • Kullanım süresi: 20 saat (Şarj kutusu ile)
 • Pil türü: Lityum-ion
 • Toza ve suya dayanıklılık: IP55
 • Ağırlık: 44,3 g (Yaklaşık)
 • Şarj bağlantı tipi: USB Type-C

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.