Joyroom JM2024 Apple iPhone 7-8 Anti-Dust Filitreli Full Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Anti-Dust Teknolojisi ile Etkin Koruma

Cihazınızda oluşan toz ve kirin zararlarına karşı  üstün bir koruma gösteren ekran koruyucu, ‘’Anti-Dust’’ filtreleme özelliği ile tasarlanmıştır. Bu teknoloji sayesinde kulaklığın içerisine kir ve toz girmesini engeller ve daha net duymanızı sağlar. Ultra ince bir yapıda tasarlanan filtreli ekran koruyucu, ekranı tam olarak kaplar. Telefon ekranı üzerinde ekstra bir malzeme bulunduğunu hissettirmeyen cam ekran koruyucu, 360 derece esneyebilen bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda darbe emiciliği gösteren ürün, üstün koruma sağlayan seramik kaplama ile üretilmiştir. Cihazınızın solundan ve sağından 45 derecelik açıya varan koruma sağlayan anti-dust filtreli ürün, telefonunuzdaki içeriklerin görülmesini engelleyerek güvenli bir kullanım elde etmenizi sağlar.

Parmak İzi Ve Leke Oluşumuna Son

Üzerinde leke bırakmayan nano teknolojik bir katman ile üretilen anti-dust ekran koruyucu, leke, kir ve parmak izi oluşumunu engeller. Oldukça kolay ve rahat bir şekilde temizlenebilen ekran koruyucu, pratik bir kullanıma imkan verir. Üst düzey kaliteli malzemeler sayesinde baloncuk yapmayan ve kolay uygulanan yapıştırıcıya sahiptir. Dokunmatik hassasiyetini maksimum düzeyde tutan cam ekran koruyucu, kulaklık, şarj ve bunun gibi tüm girişlere engel olmaz. Ekranı tamamen kaplayan ürün, cihazınız ile mükemmel bir şekilde uyumluluk gösterir.

Teknik Özellikler

  • Telefon Markası : Apple
  • Telefon Modeli: iPhone 7-8
  • Ürün Türü : Ekran Koruyucu
  • 9H sertliği sayesinde darbelere ve çiziklere karşı dayanıklıdır.
  • Yağlanma ve parmak izi bırakmaz.
  • Kolay uygulanır baloncuk bırakmaz.
  • Dokunmatik hassasiyetini korur.
  • Ekrana tam uyum sağlar.
  • Hiçbir cihaz fonksiyonunu engellemez.
  • Anti-Dust Teknolojisi ile üretilmiştir.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.