Realme C25 4 GB RAM / 64 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK

Sar Elektronik

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Performanslı Realme C25

Android 11 işletim sistemine sahip olan Realme C25 akıllı telefon, 4 GB RAM kapasitesi ve 2.0 GHz işlemci hızı ile son derece yüksek bir performans sergiliyor. Yeni nesil uygulamalar ve çoklu işlemler için optimum donanıma sahiptir.

Ekran & Görüntü Teknolojisi

Kompakt 6.5 inçlik ekran boyutu ve 720x1600 (HD+) piksel görüntü kalitesi ile tüm içerikleri, dikkat çekici bir kalitede sunuyor. IPS LCD ekran teknolojisi ve minimal ekranı ile daha keyifli bir deneyim sağlıyor.

İnovatif ve İnce Tasarım

75.9 mm kalınlık ve 209 gram ağırlığı ile Realme C25, oldukça ince ve hafif bir tasarıma sahiptir. Ergonomik ve inovatif formu sayesinde konforlu kullanım ile estetik görünüm sunuyor.

Artırılmış Kamera Desteği

48 MP arka ve 8 MP ön kamera ile flaş uygulamasına sahip olan C25 Android telefon, yüksek çözünürlük değeri ve artırılmış kamera pikseli sayesinde muhteşem fotoğraflar, videolar çekmeyi mümkün kılıyor.

Geniş Dâhilî ve Yükseltilebilir Hafıza

64 GB dâhilî hafızanın yanı sıra haricî olarak hafıza kartı aracılığıyla maksimum 256 GB’ye kadar yükseltilebilir depolama alanı sunuyor. Bu sayede geniş bir uygulama koleksiyonu, binlerce fotoğraf ve video ile birçok içerik için yeterli alan kapasitesine sahip olabilirsiniz. Geniş hafıza opsiyonu ile herhangi bir uygulamayı silmenize gerek kalmadan yepyeni içerikleri keşfedebilirsiniz.

Pil & Güç Yönetimi

Realme C25, 6000 mAh pil kapasitesi ile dayanıklı bir batarya türüne sahip. Hızlı bir şekilde şarj ediliyor ve cihazın şarjı, oldukça verimli kullanım imkânı sunuyor. 57 gün bekleme ve 49 saat konuşma süresi ile optimum batarya teknolojisini sizlere sağlıyor.

Kolay Bağlanabilirlik

4.5G uyumlu akıllı cep telefonu, Wi-Fi 5 standartlarında güçlü şekilde bir kablosuz internet hizmeti sağlıyor. Ayrıca Bluetooth 5.0 versiyonuyla da farklı elektronik cihazlar arasında kolay ve hızlı bir şekilde veri paylaşımına olanak tanıyor.

Video & Multimedya Değerleri

Time-lapse, yavaş çekim (slow motion video) ve 1080p FHD video kayıt çözünürlüğü ile çok daha eğlenceli ve profesyonel çekimler ortaya koymak için yardımcı oluyor.

Genel Özellikler

İşletim Sistemi
Android
İşlemci Hızı
2.0
Ram (Sistem Belleği)
4 GB

Boyut & Ağırlık

Boy
164.5 mm
Genişlik
75.9 mm
Kalınlık
9.6 mm
Ağırlık
209 Gram

Hafıza

Dahili Hafıza
64 GB

Ekran & Görüntü

Ekran Boyutu
6.5 inch
Ekran Çözünürlüğü
720x1600 (HD+) Piksel
Ekran Teknolojisi
Super AMOLED
Ekran Tipi
IPS LCD

Kamera

Arka Kamera
48 MP
Flaş
VAR
Ön Kamera
8MP

Video & Multimedya

Video Kayıt
"Time-lapse Video Kayıt Yavaş Çekim Video Kayıt (Slow motion video)"
Görüntülü Konuşma
 

Bağlantılar

4.5G ile Uyumlu
EVET
Kablosuz Ağ (Wi-Fi)
Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
İnternet Paylaşımı
VAR
Bluetooth
5.0

Pil & Güç Yönetimi

Pil Türü
6000 mAh
Bekleme Süresi
600saat
Konuşma Süresi
49saat

WebCam & Multimedya

Video Çözünürlük
1080p (Full HD)

Kutu İçeriği

Sim İğnesi
VAR
Güç Adaptörü
VAR
Data Kablosu
USB Type-C

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.