Sepet 0

Vestel Derin Dondurucular Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1459 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Vestel Derin Dondurucular: Gıdalardaki Yeni Tazelik

Vestel derin dondurucu, Vestel teknolojisiyle tasarlanan ve gıdaların uzun süre taze kalmasını sağlayan çok özel ürünlerdir. Üstün teknolojik özellikleriyle yenilikçi bir kullanımı destekleyen derin dondurucular, kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanıldığı için uzun süreli kullanımlara imkan tanır. Ayrıca sandık tipi ve dikey olmak üzere iki farklı çeşitte üretilerek farklı tipteki mutfaklarda eşsiz bir kullanım sunar. Her iki çeşitte de tek seferde pek çok ürünü muhafaza etmek olanaklıdır.

Birçok üründe çocuk kilidi özelliği bulunmakta olup bu durum, çocukların derin dondurucunun içindekilerine erişim sağlamasını önler. Öte yandan Vestel imzasını taşıyan tasarımların bir kısmında, kapak lambası yer almakta olup böylelikle kapak açıldığında ışık yanar ve istenilen ürünün kolayca bulunması olanaklı hale gelir. Beyaz eşya kategorisinde yer alan Vestel derin dondurucu modelleri arasından istediklerinize, Turkcell Pasaj avantajıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Teknolojisi ile Gıdalarınızı Koruyan: Vestel Derin Dondurucu

Vestel imzasını taşıyan derin dondurucuların her biri, üst düzey teknolojiye sahiptir. Vestel derin dondurucu özellikleri arasında yer alan gelişmiş teknoloji, ürünlerin son derece pratik ve işlevsel bir şekilde kullanılmasına imkan tanır. Yerden tasarrufu mümkün kılan dikey derin dondurucular, değiştirilebilir kapı açılış yönü ile efektif bir kullanım sunar. Kullanacağınız alana göre derin dondurucunuzun kapı yönünü değiştirebilir, böylelikle alanı verimli bir şekilde kullanma şansı elde edebilirsiniz.

Derin dondurucu modellerinin tamamında çekmece ya da raf sistemi bulunur. Vestel derin dondurucu çekmeceli modellerde çekmece çekilerek bu alana istenilen gıda ürünleri konulabilir. Pratik ve fonksiyonel kullanımı destekleyen bu özellik, derin dondurucuda ürünlerin eşsiz bir şekilde muhafaza edilmesini de sağlar. Sandık tipi derin dondurucular çocukların erişebileceği boyutta olduğu için bu tür ürünlerde çocuk kilidi yer alır. Böylelikle çocukların derin dondurucuyu açması önlenir. Bazı sandık tipi ve dikey derin dondurucu modellerinde, alt kısmında hareket kolaylığı sağlayan tekerlekler yer alır. Bu sayede ürünü istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilir, farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Akıllı Soğutma Teknolojisi: Vestel Derin Dondurucular ile Gıdalarınızı İdeal Koşullarda Tutun

Fonksiyonel tasarımlara sahip olan derin dondurucularda akıllı soğutma teknolojisi mevcuttur. Bu tür derin dondurucularda gıdaların saklanma şartlarının daha iyi kontrol edilebilmesi için termostat ve sensörler bulunur. İç ortam sıcaklığı ile nem seviyesi son derece pratik bir şekilde ayarlanmakta olup gıda ürünleri için en uygun sıcaklık oluşturulur. Ayrıca akıllı soğutma teknolojisi sayesinde hava akışı optimize edilir. Bu durum, derin dondurucu içindeki sıcaklığın çok daha homojen bir şekilde dağılmasına imkan tanır. Vestel dokunuşuyla tasarlanan ve akıllı soğutma teknolojisine sahip olan derin dondurucular, enerjinin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Bir yandan yiyeceklerinizin tazeliğini korurken diğer yandan daha az enerji tüketimini destekleyebilirsiniz.

Geniş Depolama Olanakları: Vestel Derin Dondurucular ile Gıdalarınıza Kolay Erişim

Vestel imzasını taşıyan derin dondurucular, geniş depolama alanına sahiptir. Böylelikle tek seferde pek çok gıda ürününün taze bir şekilde saklanmasına imkan tanır. Vestel dikey derin dondurucu modelleri, farklı hacimlerde üretilebilir. Vestel 200,275, 250 ve 400 l derin dondurucu modelleri bulunmakta olup her biri, geniş iç hacmi sayesinde yenilikçi bir kullanımı destekler. Özellikle farklı mutfak alanlarında pratik bir şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanan derin dondurucular, yerden tasarrufu olanaklı hale getirir.

Vestel derin dondurucu 3, 5, 6 ve 7 çekmeceli olmak üzere farklı çekmece sayısına sahip derin dondurucu modelleri bulunmakta olup her biri, tek seferde daha fazla ürünün sistemli bir şekilde saklanmasına imkan tanır. İşlevsel bir kullanımı destekleyen sandık tipi derin dondurucu modelleri yatay bir tasarıma sahiptir. Üstten açılabilen kapak yapısı sayesinde her alanda rahatlıkla kullanılması mümkündür. İç kısmı son derece düzenli olduğundan sandık tipi derin dondurucularda gıda ürünlerinin muhafazası oldukça kolaydır.

Kolay Bakım ve Temizlik Sunan Vestel Derin Dondurucular ile Mutfakta Pratiklik

Vestel sandık tipi derin dondurucu ve dikey derin dondurucular, kolay bakım ve temizlik imkanı sunan bir tasarıma sahiptir. Vestel derin dondurucu temizliği için ürüne zarar vermeyecek temizlik malzemelerini kullanmanız son derece önemlidir. Dikey derin dondurucular hem çekmece hem de raf sistemine sahip olduğundan, derin dondurucunun içini temizlemek bir hayli kolaydır. Ayrıca dikey derin dondurucuların alt kısmında yer alan tekerlekler, derin dondurucunun kolaylıkla hareket ettirilmesini sağlar. Bu sayede derin dondurucunun altını da pratik bir şekilde temizleme şansı elde edebilirsiniz. Sandık tipi derin dondurucularda da temizlik ve bakım işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirmek son derece olanaklıdır. Uygun temizlik ürünleri ve malzemelerini kullanarak derin dondurucunuzun kapağı ve iç kısmını temizleyebilir, hijyenik bir kullanım elde edebilirsiniz.

Çevre Dostu Tasarım: Vestel Derin Dondurucular ile Tasarruflu Gıda Saklama

Vestel imzasını taşıyan derin dondurucular, çevre dostu tasarımlarıyla son derece yenilikçi bir kullanım sunar. Derin dondurucular kategorisinde kendisine yer bulan tasarımlar, genel olarak şu özelliklere sahiptir:

  • Yüksek enerji verimliliği sağladıkları için elektrik enerjisinin çok daha az kullanılmasını destekler.
  • Birçok model, düşük gürültü ile çalıştığından, kullanım sırasında yaşam alanlarının rahatsız edici bir sesin çıkmasını önler.
  • Dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlandıkları için uzun süreli kullanımları destekler ve derin dondurucu maliyetinin minimize edilmesini sağlar.
  • Çoğunlukla geri dönüşüme uygun malzemeler kullanılarak tasarlanmakta olup ürünün kullanım süresi tamamlansa bile parçaları geri dönüştürülebilir.

Hem enerji tasarrufu sağlayan hem de çevresel etkileri minimize eden Vestel imzalı derin dondurucular, çeşitli ayarları yapıldığında çok daha verimli bir şekilde çalışabilir. Vestel derin dondurucu yaz kış ayarı bulunmakta olup mevsime uygun ayarların yapılması, derin dondurucu performansını arttırır.

Şık ve Modern Vestel Derin Dondurucular ile Mutfağınıza Tarzınızı Yansıtın

Vestel tarafından çok özel dokunuşlarla tasarlanan derin dondurucular, mutfakların şık ve zarif bir görünüm kazanmasını sağlar. Farklı mutfak dekorasyonlarıyla uyumlu bir kullanım sağlayan ürünler, fonksiyonel tasarımlarının yanı sıra son derece estetik ve zarif bir tasarıma da sahiptir. Özellikle dar alanlarda yenilikçi bir şekilde kullanılması için tasarlanan dikey derin dondurucu modelleri, tasarımındaki zarafet nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Bunun yanı sıra sandık tipi derin dondurucular, yatay bir tasarıma sahip olduğu için mutfak alanlarında farklı bir atmosfer oluşmasını sağlar.

Teknolojisi ile Öne Çıkan Vestel Derin Dondurucular Turkcell Pasaj’da!

Vestel teknolojisi ile son derece yenilikçi bir şekilde tasarlanan ve eşsiz bir kullanım imkanı sunan derin dondurucular, sahip olduğu özellikler sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Farklı hacimlerde tasarlanan derin dondurucular, birçok ürünün tek seferde taze bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Ayrıca akıllı soğutma teknolojisi ile gıda ürünleri için en uygun sıcaklıkların oluşmasına destek olur. Bu sayede yiyecek ve içeceklerin bozulmadan saklanmasına imkan tanır. Vestel derin dondurucu ayarları doğru bir şekilde yapıldığında ürünün yüksek performansla çalışması desteklenir.

Vestel imzasının taşıyan derin dondurucu çeşitleri, Turkcell Pasaj avantajıyla sizlerle buluşuyor. Vestel derin dondurucu ve no-frost derin dondurucular kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilir, Vestel derin dondurucu fiyatları hakkında bilgi edinerek istediğiniz ürünleri çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

​​