Bürosit File 9 Başlıklı Krom Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan az ürün kalmıştır
RENK

BÜROSİT BÜRO DONANIMLARI SAN.VE TİCA.Ş.-79858

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Sadelik ve Şıklık Bir Arada

Bürosit Ar-Ge merkezinde tasarımı yapılan 9 başlıklı yönetici koltuğu; dayanıklılık, yenilik ve ergonomik olmasının yanı sıra ince detaylara ve şık bir tasarıma sahiptir.

Kişiye Özel Kullanım Avantajı

9 başlıklı krom yönetici koltuğu, dilediğiniz şekilde ayarlama yapabileceğiniz özellikleri sayesinde en konforlu kullanımı sunar. Sırt kısmında bulunan sertliği ve boyun desteği ile omurganızın rahat etmesini sağlar.

Özgürce Çalışın

21 derecelik sırt yatma özelliğine sahip olan file 9 başlıklı yönetici koltuğu, vücudunuzu rahatlatarak özgür bir çalışma ortamı hazırlar. Aynı zamanda sahip olduğu file özelliği sayesinde hava sirkülasyonu sağlar ve terlemenizi engeller.

Ergonomik Kullanım

9 Başlıklı yönetici koltuğu, file gerili fonksiyonel bir sırt bölümüne sahiptir. Bu özellik sayesinde sırt bölümü vücudunuzu tam anlamıyla kavrar ve rahat etmenizi sağlar.

Kolay Temizleme

Bürosit File 9 başlıklı yönetici koltuğu, sabunlu suya batırılan bir bez ile kolayca temizlenebilen kumaş özelliğine sahiptir.

Kullanım Özellikleri

Düzenli bir şekilde vakumlu temizleme uygulanması gereken 9 başlıklı yönetici koltuğu, kimyasal maddeler kullanılmadan özenli bir şekilde temizlenmesi gereken bir üründür.

Kolay Kurulum

Demonte olarak gönderimi yapılan file 9 başlıklı yönetici koltuğu, son derece basit bir kuruluma sahiptir. Aynı zamanda içerisinde bulunan detaylı kılavuz sayesinde rahatça kurulum yapabilirsiniz.

Uzun Ömürlü

Oldukça dayanıklı ve kaliteli malzemeler ile üretilen 9 başlıklı krom yönetici koltuğu, sağlık ve konforu ön planda tutarak üretilmiştir. Üstün özellikleri ve kalitesi sayesinde uzun ömürlü kullanım avantajına sahiptir.

Özellikler

  • Marka: Bürosit
  • Kullanım Alanı: Yönetici Koltuğu
  • Sırt Yatma Özelliği: 21 Derece
  • Sırt Materyali: File
  • Boyun Desteği: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BÜROSİT FİLE 9 BAŞLIKLI KROM YÖNETİCİ KOLTUĞU
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Ürün Tipi
OFİS SANDALYESİ
Orjınal Renk
KAHVERENGI
Ana Renk
KAHVERENGI
Renk
KAHVERENGI
Garanti Süresi
FENIX 3 GREY
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BÜROSİT
Henüz yorum yok