Lexon Nomaday Light Anahtarlık Işıklı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EBRU SAYGAN-145517

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hem LED Aydınlatma Hem Anahtarlık

Hem anahtarlık hem de LED aydınlatmayı tek bir cihaz ile birlikte sunan Lexon Nomaday Light ışıklı anahtarlık, ikisi bir arada tasarımı ile konforlu bir kullanım süreci vadeder.

Kısa Sürede Şarj Olma Avantajı

USB -C bağlantı ile 1 saat gibi kısa bir sürede bataryası tamamen dolan Lexon Nomaday Light ışıklı anahtarlık, hızlı şarj olduğu için pratik ve kesintisiz bir kullanım sunar. Bu sayede ışığa ihtiyaç duyduğunuz her an anahtarlığınızı kullanabilirsiniz.

Uzun Süre Kullanım Sunan Pil Ömrü

Geniş batarya kapasitesi sayesinde 1,5 saat kesintisiz olarak aydınlatma sağlar. Üzerinde yer alan tuş sayesinde dilediğiniz zaman feneri açabilir veya kapatabilirsiniz.

Uzak Mesafeden Görülen Kuvvetli Işık

Uç kısmında yer alan LED, 50 metre uzaktan dahi rahatlıkla görülebilecek kadar kuvvetli bir aydınlatma sağlar. Böylece oldukça geniş bir alanı aydınlatabilirsiniz.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Minimal Tasarım

Anahtarlık olarak tasarlanan Lexon Nomaday Light, çanta ve cepte taşınabilecek boyutu ile taşıma kolaylığı sağlar. Ayrıca tasarımı sayesinde karanlıkta kilidinizi aydınlatarak açmanıza yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: ABS / Çinko Alaşımı / Paslanmaz Çelik
  • Bağlantı Tipi: USB-C
  • Şarj süresi: 1 Saat
  • 1.5 Saat Aydınlatma

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.