Delonghi KBJ-2001.W Brillante Gizli Rezistanslı Su Isıtıcısı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Göz Alıcı Tasarım

Delonghi Brillante su ısıtıcısı İtalyan stili ve eşsiz tasarımın kusursuz bir bileşimi olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Mutfağınızın atmosferine modern ve şık bir dokunuşta bulunan model, kaliteli yapısıyla uzun yıllar güvenle kullanılır.

Güvenli Kullanıcı Deneyimi

Brillante KBJ-2001.W, otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Isıtıcıya su koyduktan sonra kaynamasını beklemenize gerek kalmaz. Ürün, su kaynadığında otomatik olarak kapanır ve aşırı ısı emniyetiyle ısıtıcıdan kaynaklanabilecek olası mutfak kazalarının önüne geçilir.

Yüksek Kapasite

Cihaz 1,7 L su kapasitesiyle tek seferde sıcak su ihtiyacınızı karşılar. Modelin arka kısmında yer alan su seviyesi göstergesi, ihtiyacınız kadar su ısıtabilmenize yardımcı olur.

Pratik Kullanım

Ürünün hem sağ hem de sol elini kullanabilenlere uygun olarak geliştirilen tasarımı, pratik kullanımı destekler. Modelin kapağının tamamen çıkarılabilir yapıda olması, su doldurma veya boşaltma işlemlerinde kolaylık sağlar.

360° Kablosuz Hareket

Delonghi Brillante modelinde 360° dönebilen taban tasarımından faydalanılır. Su ısıtıcısının dönebilmesi, ürünü mutfağın dilediğiniz yerinde konumlandırmanıza izin verir.

Kireçsiz Suyun Tadını Çıkarın

Cihazın ağız kısmında kireç önleyici bir filtre bulunur. Filtre su kaynadıktan sonra çöken kirecin, su ısıtıcısından dışarı çıkmasını önler. Filtre gerektiğinde kolaylıkla çıkarılabilir ve yıkanabilir.

Güçlü Motor Hızlı Isıtma Performansı

Model 2000 W gücündeki motoruyla dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar. Açma düğmesine bastığınız anda suyu ısıtmaya başlayan ürün ile kaynamış suyunuz sadece birkaç dakika içinde hazır olur.

İşlevsel ve Ergonomik

Delonghi Brillante su ısıtıcısında gizli rezistans kullanılır. Rezistansın gizli olması, kireçlenmenin önüne geçer ve uzun süreli kullanıma katkıda bulunur. Kablo saklama özelliğine de sahip olan su ısıtıcısı, mutfağınızda kablo kalabalığını engeller.

Teknik Özellikler

 • Renk: Beyaz
 • Ağırlık: 1 kg
 • Su kapasitesi: 1,7 lt
 • Güç: 2000 W
 • Voltaj/Frekans (V~Hz): 220-240 V / 50-60 Hz
 • Boyutlar: 270 x 185x 250 (Y x E x B) mm
 • Su seviye göstergesi: Var
 • Rezistans tasarımı: Gizli
 • Kablo saklama: Var
 • 360° kablosuz hareket: Var
 • Cihaz açık ışığı: Var
 • Kireç önleyici filtre: Var, çıkarılabilir
 • Çıkarılabilir kapak: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.