Liberti Kapalı Kasa 12 inç Su Arıtma Cihazı Filtresi Vontron Membranlı Inline Yıllık Filtre Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yıllık İhtiyacın Tamamı

5 farklı filtre çeşidi bulunan yıllık filtre setinde klasik sediment filtre, granül aktif karbon filtre ve sıkıştırılmış karbon filtreden 3’er tane bulunur. Bu da 12 aylık ihtiyacı fazlası ile karşılar.

Vontron Membran Filtre Avantajı

Ters osmoz teknolojisinin kullanıldığı vontron membran filtre yüksek basınç kullanarak sudaki kimyasal maddeleri ve gazları temizler. Bu filtreden geçen su %99.99 arıtılmış olur.

Eksiksiz Filtre Seti

Kapalı kasa su arıtma cihazları için üretilen yıllık filtre seti, sediment, granül aktif karbon, sıkıştırılmış aktif karbon, Hindistan cevizi esanslı tatlandırıcı filtreler yanı sıra vontron membran filtreden meydana gelir.

Yüksek Uyum Avantajı

12 inç başka bir ifadeyle 30.5 cm uzunluğunda olan filtreler, tezgah altı kapalı kasa olarak adlandırılan ev tipi su arıtma cihazları ile uyumludur. Bu sebeple pek çok marka cihaz için tercih edebilirsiniz.

Pratik ve Hızlı Filtre Değişimi

Liberti tarafından üretilen yıllık filtre seti, bağlantı direkleri ile birlikte gelir. Bu dirseklerin kullanıcılar tarafından hızlı bir şekilde takılıp sökülmesi için özel bir tasarım tercih edilmiştir. Dolayısıyla filtrelerinizi yardım almadan kendi başınıza dakikalar içinde değiştirebilirsiniz. 

Teknik Özellikler

·        Uyumlu Cihaz Tipi: Kapalı Kasa
·        Set Türü: Yıllık Filtre Seti
·        Filtre Sayısı: 8 Adet
·        Filtre Boyutu: 12 inç/30.5 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LİBERTİ KAPALI KASA 12 İNÇ SU ARITMA CİHAZI VONTRON MEMBRANLI INLİNE FİLTRE SETİ
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LİBERTİ
Henüz yorum yok