İhlas Aura Cebilon Silver Su Arıtma Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
30dan fazla ürün vardır
RENK

KALE GAZETE DAĞITIM.PAZARLAMA LTD.ŞTİ.-148497

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

KALE GAZETE DAĞITIM.PAZARLAMA LTD.ŞTİ.-148497

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Aura Cebilon Silver

Aura Cebilon Platinum, belediye arıtma proseslerinden geçmiş şebeke sularından içme suyu elde etmede kullanılır. Arıtılacak su mikrobiyolojik olarak güvenli, gerekli dezenfeksiyon işlemine tabi tutulmuş olmalıdır. Suya ait parametrelerin aşağıdaki sınırları içerisinde olması cihazın verimli çalışmasını sağlar. TDS değeri çok yüksek olan deniz suyu, kuyu suyu, çamurlu su vb. sular için farklı dizayn edilmiş sistemler vardır. Silver cihazı pompasız bir modeldir. Şebeke suyu basıncı ile çalışmaktadır.

Evinizdeki Sağlıklı Su Kaynağı

Reverse Osmosis teknolojisi ile geliştirilen AuraCebilon, şebeke suyunu sağlıklı, içilebilir suya dönüştürürken 5 farklı filtreleme sisteminden geçirmektedir.
5 Mikron Sediment Filtre: Su içerisinde bulanıklığa nede n olan kum, kil toprak gibi kirlilikleri tutar. Bu filtreden 5 mikrometreden büyük partiküller geçemez.
Aktif Karbon Filtre (GAC) : Suyun içerisinde bulunan serbest klor ve organik kimyasalları filtreler. Karbon filtreler genellikle bakteri üremesine elverişli ortamlardır. Bu nedenle Aura Cebilon Silver’da kullanılan karbon filtreler anti bakteriyel özelliğe sahip gümüş iyonları içerir.
1 Mikron Sediment Filtre: Aktif Karbon (GAC) filtreden kaçabilecek karbon tozlarını filtreleyerek membranın uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu filtreden 1mikrometreden büyük partiküller geçemez.
Ters Osmoz Membran Filtre: Ters Osmoz sisteminin kalbidir. Su molekülleri hariç su içindeki tüm olumsuz unsurları %98 oranında arıtır.
Mineralli Son Karbon Filtre: Arıtılmış suya yararlı minerallerin ilavesini yaparak suyun tadını ve kokusunu iyileştirir. Suyun pH derecesini dengeler. Bu filtre Aura Cebilon’un özel tasarımıdır. Sıradan benzer filtrelerde mineral katkı ilavesi yoktur.

Sudan Sebeplerle Sağlığınızdan Olmayın

Artan nüfus ve sanayileşme sebebiyle şebeke suları yeterince sağlıklı olmamakla birlikte sık sık su tüketiminden kaynaklanan sağlık sorunları ortaya çıkmaktadır. Şebeke sularında yaşanan problemler nedeniyle tüketiciler damacana sulara yönelmektedir. Damacana sularda da hijyenik şartların sağlanamaması, plastik kullanımı farklı sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir.
Damacana Sularla İlgili Önemli Hatırlatmalar
24 Saat içerisinde tüketilmelidir.
Güneş ışığı ile temas etmemelidir.
65 Dolumdan sonra imha edilmelidir.
Damacananın yıpranmamış, temiz, saydam olması gereklidir.
Damacana üretiminin hammaddesi Bisfenol A(BPA) maddesi zehirlidir, hormonal bozukluklar dışında obeziteye sebep olmaktadır.
Uzmanlar tarafından düzenli denetlenmeli, pompa ya da su çeşmesi kullanılıyorsa, bunların en az ayda bir kez temizliği yapılmalıdır.

Bakım ve Servis Kolaylığı

%100 Müşteri Memnuniyeti
Türkiye genelinde 170 servis noktası ile her gün 4.500 Servis Hizmeti
81 İlde Yetkili Servis Hizmeti
Ücretsiz Keşif & Montaj
Ulusal ve Uluslararası Standart ve Sertifikalarla
Kaliteli Üretim

Şık Tasarım, Yer Kaplamaz
3 Yıl Garantili

Kutu içeriğinde musluk bulunmaktadır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
İHLAS AURA CEBİLON SİLVER SU ARITMA CİHAZI
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
EV
Garanti Süresi
3 YIL
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
İHLAS
Henüz yorum yok