Cellularline Play 3.5mm Sporcu Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Cellularline’dan Kulak İçi Sporcu Kulaklığı

Kulak kepçesini mükemmel kavrayan kolye şeklinde Cellularline sporcu kulaklığı, hareket halindeyken kullanılabilecek ideal bir üründür. Spor esnasında koşu ya da ekstrem hareketlerden etkilenmediği için kulağınızda sabit kalır. Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonunuzda uzak bir mesafede kullanabileceğiniz kulaklık, 10 metre menzile sahiptir. Bu sayede özgürce hareket edebilir ve antrenmanı kısıtlama olmadan tamamlayabilirsiniz.

Tere ve Suya Dayanıklı

Sporcu kulaklığı silikon kaplaması sayesinde oldukça dayanıklıdır. Bunun yanı sıra su geçirmezlik seviyesi, yağmurlu günler ve ter için uygundur. Açık hava sporları ve yoğun aktivitelerinde güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Kulak içi kulaklıklar, anatominize uyum sağlayarak kulak içine tam oturur ve pasif olarak gürültü önler. Bunun yanı sıra yaklaşık 8 saat kesintisiz müzik dinleyebileceğiniz bir bataryaya sahiptir.

Kablo Karmaşasına Son Veren Tasarım

Kolye şeklinde tasarımı ile iki kulaklığı birbirine bağlayan kısa kablo, ensenizde durur ve rahatsız etmez. Kulaklığı, kablo üzerinde bulunan kontrol tuşları sayesinde açıp kapatabilir, ses seviyesi ve çağrı yanıtlama gibi ayarları pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CLLPLAYR
Üretim Yeri
ÇİN
Kulaklık Girişi
3,5 MM JAK GİRİŞİ
Kontrol Tuşu
1 ADET
Kablo Materyali
PLASTİK
Mikrofon
VAR
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Özellik
SPORCU KULAKLIĞI
Renk
KIRMIZI
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CELLULAR LINE
Henüz yorum yok