TTEC 2TT13 EasyDrive Air Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DEMSAN BESİCİLİK ELEKT. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

EasyDrive Air Araç İçi Telefon Tutucu

Alüminyum tasarımı ile şık bir görünüme sahip olan EasyDrive Air Araç İçi Telefon Tutucu, sürüş anında pratiklik sunarak sürücülerin hayatını kolaylaştırır. Üstelik içerisinde yer alan koku haznesi sayesinde de araç içinin daima ferah ve taze kokmasına yardımcı olur

Güvenli Sürüş İçin Özenli Tasarım

Pratik tasarımı ile sürücü konforunu ilk sıraya alan EasyDrive Air Araç İçi Telefon Tutucu, yönü değiştirilebilen başlığı sayesinde en iyi görüntüleme açısı için istenilen konuma ayarlanabilir. Ekstra güçlü tutuş için güçlendirilmiş mıknatıslarıyla da tüm akıllı telefonların güvenle kullanılmasına olanak tanır. Böylece ani fren ya da hareketlenmede telefonun düşmesi ya da yerinden çıkması gibi sürüş güvenliğini tehlikeye atacak sorunların önüne geçer.

Ferah Bir Ortam İçin Koku Haznesi

Ultra ince çıkarılabilir plakalı özel bir dizayna sahip EasyDrive Air Araç İçi Telefon Tutucu’nun içerisinde boş bir koku haznesi yer alır. Bu hazneye istenilen herhangi bir koku damlatıldıktan sonra da EasyDrive Air Araç İçi Telefon Tutucu, bu kokuyu aracın içerisine yayar. Koku istemeyen kullanıcılar ise hazneyi boş bırakıp yalnızca araç içi telefon tutucu özelliği ile kullanabilir.

Özellikler

  • Şık aluminyum tasarım
  • Güvenli sürüş için kolay kullanım
  • Ekstra güçlü tutuş için güçlendirilmiş mıknatıslar
  • En iyi görüntüleme açısı için dönebilen başlık
  • Ultra ince çıkartılabilir manyetik plakalar (Telefonunuza veya koruma kapağınızın içine uygulanabilir.)
  • Koku haznesi ile araba kokusu olarak kullanım imkanı
  • Tüm telefonlar ile tamamen güvenle kullanılır

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.