Hp 3xv14b Deskjet Plus 4120 Wi-fi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

VP BİLİŞİM HİZ.SAN.VE TİC.A.Ş

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Siyah ve Renkli Serbest Kartuşlar

HP çok fonksiyonlu yazıcı hem renkli ve siyah hem de serbest kartuşlar ile beslenir, böylece cihaza sahip olduğunuz anda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşlevleri LCD Ekran ile Kolayca Seçin

Basit kullanım ve LCD ekran sayesinde bir işlev kolayca seçilebilir. Fonksiyonları hem görerek seçebilir hem de aşamaları takip edebilirsiniz. Ayrıca yazıcı, Windows, Mac ve Chrome OS ile çalışabildiği için herhangi bir cihazla kolay bağlantı kurabilir ve tek tuşla çıktılar alabilirsiniz

Bluetooth ve Apple Print Kolaylığı

Bluetooth veya Apple AirPrint bağlantı sayesinde kablosuz olarak MacBook, akıllı telefon veya tablet üzerinden kullanılabilir. Bağlandıktan sonra kolayca akıllı cihazlardaki belgeleri, dosyaları ve fotoğrafları yazdırabilirsiniz. Bunlara ek olarak dahili USB bağlantı noktası sabit bir bilgisayara kablolu bağlantı sağlar.

Basit ve Hızlı Kurulum

HP Akıllı uygulaması üzerinden basit kurulum kılavuzu sayesinde HP Deskjet Plus çabuk monte edilebilir. HP yazıcı, güvenilir çift bant Wi-Fi bağlantısı sayesinde bir Windows dizüstü bilgisayar veya akıllı telefon üzerinden çıktı almaya uygundur.

Hızlı ve Çift Taraflı Baskı

15 saniyede renksiz ve 19 saniyede renkli sayfa çıktısı oluşturan yazıcı oldukça hızlı bir cihazıdır. Bu sayede 60 kağıtlık tepsisini kağıt ile doldurduktan sonra dilediğinizi miktarda fotokopi yapabilir, otomatik çıktı alabilirsiniz. Çift taraflı yazdırmak istediğiniz de ise kağıtları manuel olarak düzenlemeniz gerekir.

Kablolu ve Kablosuz Kullanım

Yazıcıya Bluetooth, Wi-Fi, Apple AirPrint ve HP Akıllı uygulaması ile erişim sağlayabilir veya USB 2.0 portu üzerinden kablolu olarak kolayca kurulum yapabilirsiniz.

HP 3XV14B DeskJet Plus 4120

Hepsi bir arada yazıcı ile fotokopi ve tarama işlerinizi de pratik bir şekilde yapabilir. Ev, ofis, okul ve daha birçok yerde kullanılabilen yazıcı ile pratik çıktılar alabilir, döküman ve resimleri taratabilir aynı zamanda fotokopi özelliği ile çoğaltabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP 3XV14B DESKJET PLUS 4120 Wİ-Fİ MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ ÇOK FONKSİYONLU YAZICI
Baskı Rengi
SİYAH
Üretim Yeri
Çin
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
VAR
Baskı Tekniği
MÜREKKEPLİ
Kartuş/toner Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Baskı Hızı (sayfa/dk)
BELİRTİLMEMİŞ
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
60
Kartuş/ Toner Adedi
3
Marka
HP
Henüz yorum yok