Samsonite CC8-19-003 Network 3 17.3 inç Notebook Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Taşınabilir Bilgisayar Bölmeli Evrak Çantası

Maksimum 17,3 inç olan notebook ve maksimum 10,5 inç tablet için özel korumalı bölmelerin yer aldığı CC8-19-003 Network 3 notebook çantası, aynı zamanda özel bölmeleri ile evraklarınız için de ideal bir saklama alanı sunar.

Fonksiyonel Saklama Bölmeleri

İç ve dış kısmında yer alan fermuarlı/fermuarsız özel saklama bölmeleri sayesinde eşyalarınızı kategorize ederek düzenli bir şekilde saklayabilir veya yanınızda taşıyabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan eşyaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayarlanabilir Omuz Askısı

Kullanıcının ellerinin acımaması için yumuşak pedlerin yer aldığı tutma kolunun yanı sıra postacı tarzı kullanım için omuzda taşıma askısı da vardır. Fiziksel özelliklerinize göre dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz bu omuz askısı, örme kumaştan üretildiği için oldukça sağlamdır.

Su İtici Kumaş Avantajı

SAMSONITE CC8-19-003 Network 3 notebook çantası, sahip olduğu su itici kumaş sayesinde yağmurlu havalardan ve hafif su sıçramalarından etkilenmez. Bu sayede önemli belgelerinizi, bilgisayarlarınızı ve kişisel eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Ekstra Uzun Kullanım Ömrü

Polyesterden üretilen dış yüzeyi, yoğun kullanıma uygun nitelikte olan CC8-19-003 Network 3 notebook çantası, aşınma, yırtılma ve renk solması sorunu olmaksızın uzun bir kullanım vadeder.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Polyester
  • Ölçüler: 43,5x11,5x31,5 cm
  • Ağırlık: 600 Gram
  • Ekran Boyutu: Maks. 17,3 inç


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.