Grundig GDH 82 A++ Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Multisense Teknolojisi

Multisense teknolojisi kullanılarak üretilen kurutma makinesi, çamaşırlar için gereken kurutma süresini otomatik olarak belirler. Çamaşırların nem seviyelerini ölçen akıllı sensörlere sahip ürün, gereken kurutmaya ulaşıldığında kurutma işlemini sonlandırır.

Heat Pump ile Yenilikçi Kurutma

A++ Kurutma makinesi, yenilikçi bir kurutma teknolojisi olan ‘’Heat Pump’’ özelliğine sahiptir. 60 Derece gibi düşük sıcaklıklarda dahi kurutmayı mümkün hale getiren ürün, çamaşırların hassas ve hızlı şekilde kurumasını sağlar.

Eco Champ ile Enerji Tasarrufu

Kurutma makinesi, A++ enerji sınıfına dahildir. Bu sayede minimum enerji sarfiyatı sağlayan kurutma makinesi, eşsiz yıkama performansından ödün vermeden çalışır.

Hijyen Programı

Özel olarak geliştirilen hijyen programına sahiptir. Böylece çamaşırlarınızı kuruturken aynı zamanda ekstra hijyen sağlar. Özellikle bebek eşyaları için en iyi özelliğe sahip kurutma makinesi, sahip olduğu hijyen programı ile son derece sağlıklı bir kullanım sunar.

Üstün Kalite ve Performans

Pek çok farklı ve yenilikçi özelliklere sahip kurutma makinesi, en kaliteli malzemeler ile tasarlanmıştır. Çamaşırlarınızı güçlü bir performansla kurutan ürün, en üstün hijyeni sağlar.

Teknik Özellikler

  • Maksimum Kurutma Kapasitesi: 8
  • Enerji Performansı: A++
  • Program Sayısı: 16
  • Yıllık Enerji Tüketimi: 234.8 kWh
  • Ses Gücü Seviyesi: 65 dBA
  • Kurutma Teknolojisi: Heat Pump (Isı Pompalı Kurutma)
  • Kapak Tipi: Cam
  • Zaman Erteleme Özelliği: 0-24 Saat

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.