Regal Abm 301 X Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

DİĞER TEKLİFLER

ABM Inox Ankastre Bulaşık Makinesi Modelleri Sizlerle

Mutfak işlerini kolaylaştıran ürünler arasında bulaşık makineleri bulunmaktadır. Son günlerde mutfak tasarımında genellikle ankastre ürünler tercih edilmektedir. Ankastre bulaşık makineleri modele ve özelliklerine göre farklı fiyatlandırılmaktadır. Ürünlerin görünümlerinin farklı olmasının yanında enerji sınıfı ve fonksiyonel tasarım özelliklerinde de farklılıklar vardır. A+ enerji sınıfına dahil olan makineler, ekonomik tüketimi ile dikkat çekmektedir. Regal ABM 301 x bulaşık makinesi, 12 L su tüketimi ile ekonomik bir üründür. Dünya geleceğine ve aile bütçesine katkı sağlayan ürün, önemli bir tasarruf kaynağıdır. Yıkama sonrası kurutma performanslarında da A enerji sınıfı özelliği tasarruf işlevini sürdürmektedir. Yılda ortalama 3360 L su sarfiyatı yapan Regal ABM 301 x, ortalama 280 yıkama hacmine sahiptir. Bu özellik, bireysel kullanıma göre farklılık göstermektedir.

Geniş İç Hacimli Regal ABM 301 x Bulaşık Makinesi

Bulaşıkları profesyonel şekilde temizleyen Regal ABM 301 x a++ hijyene önem veren kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Elde yıkanan bulaşıklar yeteri kadar temizlenmemektedir. Yüksek sıcaklıktaki suda el ile bulaşık yıkamak mümkün değildir. Bu yüzden bulaşık makineleri tercih edilmektedir. Bu özel makineler, günlük, haftalık, aylık ve yıllık su tüketimini minimum seviyede tutmaktadır. Bulaşıkların çok fazla birikmeden yıkanmasına yarayan araç, günün her saatinde aktif bir şekilde kullanılabilmektedir. Regal ABM 301 x a++ 3 programlı ankastre bulaşık makinesi yorum incelemesinde ürünlerin ergonomik tasarımlarının ön plana çıktığı görülmektedir. Çatal, kaşık, bıçak ve farklı materyaller için özel bölümleri bulunan makineler, raylı sistemleri sayesinde eşyaların yerleşmesini sağlamaktadır. Büyük tencere ve tavaların kolayca yerleşmesini sağlayan makineler, çalışırken temiz suyun bulaşıklara her açıdan ulaşmasını sağlamaktadır. Bu sayede bulaşıklar temizlenmektedir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
REGAL ABM 301 X BULAŞIK MAKİNESİ
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Toplam Kapasite (kişi Sayısı)
12 KİŞİ
Program Sayısı
3
Motor Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Gürültü Düzeyi (db)
52 DB
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
258
Su Tüketimi (lt)
12 LT
Desi
130
Çocuk Kilidi
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
INOX
Ana Renk
INOX
Renk
INOX
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
REGAL
Henüz yorum yok