Sepet 0

Teka Bulaşık Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1555 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Her Eve Uygun Tasarımıyla Göz Alan Teka Bulaşık Makinesi Modelleri

Evin farklı alanlarında pratiklik sağlayan beyaz eşyalar mutfaktaki bulaşıkları yıkamak için de çeşitlere sahiptir. Bulaşık makinesi, yağ ve kir gibi kalıntıları kolayca temizlemesiyle çok kullanışlıdır. Teka marka bulaşık makinesi, yenilikçi tasarımı ve gelişmiş performansı sayesinde bulaşık yıkama işlemini kolaylaştırır. Her ihtiyaca yönelik olarak farklı özellik ve tasarımlara sahip çeşitler bulunur. Teka bulaşık makinesi modelleri enerji verimliliği, yıkama programları, kapasitesi ve tasarımlarıyla birbirinden ayrılır. Dayanıklı ve uzun ömürlü makineler güvenli kullanım imkânı da sunar. Teka bulaşık makinesi çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçerek bulaşıklarınızı hijyenik ve pratik şekilde yıkayabilirsiniz.

Ergonomik Kullanımıyla Dikkat Çeken Teka Ankastre Bulaşık Makineleri

Teka bulaşık makinesi, yerleşim türlerine göre farklı türlere sahiptir. Bunlar arasında bulunan ankastre model, mutfak tezgâhının altına yerleştirilmesiyle öne çıkar. Dışarıdan görünmeyecek şekilde mutfak dolaplarının arasına konumlandırılması tasarımın bir bütün hâlinde görünmesini sağlar. Teka ankastre bulaşık makinesi mutfağın daha düzenli görünmesini isteyenler için tercih nedenidir. Özellikle modern mutfaklarda kullanım alanını verimli şekilde kullanmaya yardımcıdır. Teka ankastre bulaşık makinesi gelişmiş teknolojik özelliklerle tasarlanır. Dokunmatik kontrol paneli gibi özellikler kullanımı daha kolay hâle getirir. Pratik ve ergonomik bulaşık yıkama deneyimi için ankastre modeller çok avantajlıdır.

İşlevsel Tasarımlı ve Kullanışlı Teka Solo Bulaşık Makineleri

Bulaşık makineleri arasında solo tip modeller de bulunur. Teka solo bulaşık makinesi, kompakt ve işlevsel tasarıma sahiptir. Bu tür modeller genellikle küçük mutfaklar için sıkça tercih edilir. Mutfakta özel bir alana gerek kalmadan istediğiniz her yere yerleştirmeye uygundur. Makine modelleri diğerlerine göre daha küçük boyutlara sahiptir. Konumlandırılması bu bakımdan daha konforludur. Solo bulaşık makinesi, işlevsel tasarımın yanı sıra kullanışlı özelliklere de sahiptir. Gelişmiş teknolojik özellikler makinenin bulaşıkları verimli şekilde yıkamasını sağlar. Mutfakta kısıtlı bir alanınız varsa ve bulaşıklarınızın iyi bir şekilde temizlenmesini isterseniz solo tip makineler kullanışlıdır.

Teka Bulaşık Makinesi Programları İle Bulaşıklarınızı Güvenle Yıkayın

Teka bulaşık makinesi gelişmiş programları sayesinde kullanıcılara alternatifler sunar. Programlar bulaşıkların kirlilik düzeyine göre farklı sıcaklıklarda ve sürelerde yıkama yapar. Ortalama kirdeki günlük bulaşıkları yıkamak için normal program seçeneği bulunur. Çok yağlı ve kirli bulaşıklar için yüksek sıcaklıkta yıkama yapan yoğun program da vardır. Özellikle tencere ve tavalar için güçlü su akışı sağlayan program avantajlıdır.

Az kirli ve hızlı yıkama istenen bulaşıklar için de çeşitli programlar bulunur. Mini30 yıkama seçeneği, az miktarda ve az kirli bulaşıkları 30 dakikada yıkar. Kısıtlı zamanda bulaşıkları temizlemek için kullanışlı bir alternatiftir. Makinede az bulaşık olduğu durumlar için de özel programlar bulunur. Yarım yük seçeneği, daha az enerji ve su kullanarak makinenin sadece dolu olan kısmını yıkar. Enerji ve su tasarrufu sağlamak için ekonomik program da vardır. Bu seçenek, bulaşıkları düşük sıcaklıkta daha kısa sürede yıkar.

Hassas materyaldeki bulaşıkları nazikçe yıkayan hassas program,verimli bir temizlik sağlar. Cam ve porselen gibi yıpranmasını istemediğiniz bulaşıkları bu programda düşük sıcaklıkta yıkamak mümkündür. Çeşitli program seçenekleri makinelere göre değişiklik gösterir. Teka bulaşık makinesi 2, 3, 4, 5 ve 6 gibi farklı programlara sahiptir. Bulaşıklarınızı yıkarken fazla alternatife sahip olmak isterseniz yüksek programlı makineler kullanışlı bir seçenektir.

Teka Bulaşık Makinesi Kontrol Paneli Sayesinde Program Takibi Kolaylığı

Teka bulaşık makinesinin teknolojik kontrol paneli sayesinde program ve çeşitli ayarlamaları yapmak oldukça kolaydır. Panel kısmı makinelerin kapak kısmında veya farklı bölümlerde konumlandırılır. LED ekranlı dokunmatik paneller, seçim yapmayı kolaylaştırır. Dokunmatik kontrol sayesinde program seçebilir, sıcaklık ayarlayabilir ve ekstra özellikleri kolayca seçebilirsiniz. Kullanıcı dostu deneyim sunan kontrol panelleri, makinenin yıkama işlemini hızlı bir şekilde yönetmenizi sağlar. Bazı modellerde bulunan beyaz LED ekran seçeneklerin rahat bir şekilde okunmasını sağlar. Panelden program süresi ve yıkama durumu gibi gelişmeleri kontrol etmek kolaydır. Bulaşık yıkarken kullanım kolaylığı sunan teknolojik kontrol paneli, program takibiyle de avantajlıdır.

Teka Bulaşık Makinelerinin Kir Seviyesini Ölçen Akıllı Sensör Sistemi Sayesinde Tasarruf Edin

Gelişmiş teknolojilere sahip Teka bulaşık makinesi akıllı sensör sistemine de sahiptir. Bu sistem bulaşıkların kir seviyesini tespit ederek yıkama sürecini otomatik şekilde ayarlar. Akıllı sensör, ideal yıkama programını bulaşıkların kirlilik durumuna göre belirler. Fazla kir ve yağ gibi durumlarda yoğun programla maksimum temizlik sağlar. Sensörler su sıcaklığı ayarı ve su tüketim kontrolü de yapar. Yüksek sıcaklıklara ihtiyaç duyduğunda buna uygun su derecesini kendi ayarlar. Az kirli bulaşıklarda gerek olmadığında ise daha az ve düşük sıcaklıkta su kullanarak tasarruf sağlar. Yıkama süresi de otomatik olarak belirlenir. Daha kısa sürede temizlenebilecek bulaşıklar için az zaman ayrılıp su ve enerji tasarrufu sağlanır.

Teka Bulaşık Makinelerinin Ekstra Kurutma Özelliği ile Bulaşıklarınızın Parlaklığını Koruyun

Teka bulaşık makinesi modellerinde bulunan ekstra kurutma özelliği bulaşıkların daha parlak olmasını sağlar. Bu özellik, bulaşıklar yıkandıktan sonra en iyi parlaklıkta lekesiz bir şekilde kurutmaya yardımcıdır. Makinelerde ExtraDry olarak görülen özellik, son durulamayı yüksek sıcaklıkta yapar. Bu sayede su damlacıkları veya çeşitli izler oluşmaz. Özellikle cam ürünler ve çatal kaşıklarda yüksek bir verim sağlar.

Teka Bulaşık Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bulaşık makineleri, geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bunlar arasından Teka marka ürünleri seçerken bazı noktalara dikkat etmek avantaj sağlar. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Makine tipi: Bulaşık makineleri solo ve ankastre olarak farklı tiplere sahiptir. Mutfaktaki konumlandıracağınız alana göre farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.


  • Kapasite: Makinelerin aynı anda yıkayabileceği bulaşık kapasitesi farklılık gösterir. Aile genişliğine veya tüketim alışkanlıklarına göre büyük ya da küçük kapasiteli seçenekleri inceleyebilirsiniz.


  • Yıkama programları: Teka bulaşık makinesi modelleri farklı program sayılarına sahiptir. Yıkama alışkanlıklarınıza göre ihtiyaçlarınızı karşılayan programlara sahip modelleri tercih edebilirsiniz.


  • Kullanılan teknolojiler: Bulaşık makineleri gelişmiş teknolojilerle tasarlanır. Ekstra kurutma, deterjan algılama ve çeşitli sensör gibi özellikler makineden daha iyi verim almanızı sağlar.


  • Enerji verimliliği: Enerji sınıfı etiketleri, verimliliği gösterir. A kategorisindeki sınıflandırmaya göre A++ ve A+++ makineleri tercih ederek en iyi tasarrufu sağlayabilirsiniz. A’dan G’ye kadar olan kategorilerde ise A sınıfını tercih ederek çevre dostu seçim yapıp faturalarınıza katkı sağlayabilirsiniz.


  • Tasarım: Makinelerin dış ve iç tasarımları farklıdır. Dış tasarım bakımından mutfağınıza uyum sağlayan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. İç tasarımı esnek olan modeller ise kolay yerleştirme imkânı sağlar.

Bulaşık makineleri çeşitli özellik ve alternatiflerle tasarlanır. Yaşam alışkanlıklarınıza ve beklentilerinize uygun Teka bulaşık makinesini seçerek uzun süre memnuniyet sağlamak mümkündür.

Ergonomik Yapısı İle Öne Çıkan Teka Bulaşık Makineleri Turkcell Pasaj’da!

Kullanışlı ve ergonomik Teka bulaşık makinesi modellerini Turkcell Pasaj’da bulmak kolaydır. Her ihtiyaca uygun Teka bulaşık makinesi fiyatları da caziptir. Her bütçeye uygun seçenekler çeşitli indirim ve kampanyalarla avantajlı hâle gelir. Turkcell Pasaj’ın ürün garantisi, kolay ödeme ve müşteri desteği sayesinde dilediğiniz bulaşık makinesini satın alarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Daha Fazla

​​