Sepet 0

Profilo Ankastre Setler Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1581 Ürün)
Sırala
Temizle

Profilo Ankastre Setler: Mutfakta Estetik ve İnovasyonun Buluştuğu Nokta

Profilo ankastre set, üstün teknolojik özellikleriyle mutfak alanlarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Son derece estetik ve inovatif bir tasarıma sahip olan ankastre setler; genellikle ocak, fırın ve davlumbaz olmak üzere üç farklı üründen meydana gelir. Her bir üründe Profilo teknolojisi ön plana çıkmakta olup bu durum, ürünlerin eşsiz bir şekilde kullanılmasına imkan tanır. İşlevsel özellikleriyle yenilikçi bir kullanım sunan fırın, ocak ve davlumbazları Turkcell Pasj avantajıyla ve bir arada satın alabilirsiniz. Ankastre setler kategorisinde yer alan ürünlerin her biri, çok özel fiyatlarıyla Turkcell Pasaj’da sizleri bekliyor!

Mutfak Deneyimini Yükseltin: Profilo Ankastre Setler ile Yeni Lezzetleri Keşfedin

Mutfak alanlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Profilo ankastre setler, yeni lezzetleri yenilikçi dokunuşlarla hazırlamanızı sağlar. Taleplerinize uygun bir şekilde tasarlanan ürünlerin her biri, üstün teknolojik özellikleriyle pratik kullanımı destekler. Profilo ankastre setleri kategorisinde kendisine yer bulan modellerin her biri, farklı lezzetlerin hazırlanmasını sağlayacak özellikleriyle kullanıcıların dikkatini çeker. Zengin renk çeşitliliğine sahip olan ocaklarda genellikle 4 göz mevcuttur. Bu durum, farklı lezzetlerin aynı anda hazırlanmasını destekler.

Ayrıca farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan ocak modelleri mevcuttur. Profilo Ankastre set beyaz cam tasarımlı ocak modelleri hem yemeklerin kolay hazırlanmasını sağlar hem de şık bir görünüme sahiptir. Bunun yanı sıra elektrikli modeller, kolay ve pratik bir kullanım sunar. Profilo ankastre set modelleri arasında yer alan Profilo fırınlar, teknolojik özellikleri ile farklı lezzetlerin kısa sürede hazırlanmasına imkan tanır. Birçok model hem alt hem de üst pişirme fonksiyonuna sahiptir.

Ayrıca farklı lezzetler için çeşitli programlar mevcuttur. Örneğin pizza programında lezzetli pizzaların hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. İşlevsel özellikleriyle dikkat çeken fırınlarda çocuk emniyet kilidi yer almakta olup fırın sıcakken çocukların fırını açması engellenir. Sürgülü sisteme sahip olan Profilo davlumbaz modelleri, yemek kokularının etkili bir şekilde giderilmesini sağlar. Yüksek emiş gücüne sahip olan davlumbazlar, yemek kokularının diğer odalara gitmesini önler. Ayrıca hava sirkülasyonu son derece hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bu sayede etkili ve yenilikçi bir kullanım gerçekleştirilebilir.

Teknoloji Harikası Profilo Ankastre Setlerle Yeni Pişirme Teknikleri

Profilo ankastre setlerinin tamamı, üst düzey teknolojik özelliklere sahiptir. Yemeklerin çok daha lezzetli bir şekilde hazırlanmasına destek olan bu özellikler, aynı zamanda pratik kullanımı da destekler. Son derece yüksek göz sayısına sahip olan Profilo ocaklar, aynı anda pek çok yemeğin hazırlanmasını sağlar. Profilo ankastre set özellikleri arasında yer alan yüksek performans gücü, ocakların yenilikçi bir şekilde çalışmalarını destekler. Elektrikli ya da klasik modellerin tamamında eşsiz bir kontrol paneli bulunur. Böylelikle ocağı kontrol etmek son derece basittir. Profilo imzasını taşıyan fırınlar ise aynı anda farklı yemeklerin hazırlanmasını sağlayan bir tasarıma sahiptir. Hem alt hem de üst ısıtma teknolojisi bulunduğundan yemekleri, alt ve üst pişirme özellikleriyle etkili bir şekilde pişirebilirsiniz. Ayrıca birçok modelde buz çözme, ısıtma ve pişirme fonksiyonlarının tamamı aynı anda yer alır. Fırın üzerinde yer alan kontrol düğmeleri, programlar arasında geçişin kolaylaşmasını sağlar. Profilo teknolojisi ile oldukça titiz bir şekilde tasarlanan davlumbazlar, yüksek emiş gücü sayesinde havanın mutfaktan diğer odalara gitmesini engeller. Böylelikle yemek sonrasında çok daha steril bir ortam oluşmasını sağlar.

Üstün İşlevsellik: Profilo Ankastre Setlerle Mükemmel Kullanımın Keyfini Çıkarın

Profilo ankastre set özellikleri arasında yer alan üstün işlevsellik, ürünlerin son derece yenilikçi bir şekilde kullanılmalarına destek olur. Özellikle kullanıcı taleplerine göre tasarlanan ankastre setler, mutfaktaki en büyük yardımcınızdır. Aniden misafirleriniz geldiğinde farklı program seçeneklerine sahip fırınınızda istediğiniz yemeği kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Birçok modelde yer alan özel ızgara tepsisi, ızgara keyfine pratik bir şekilde ulaşılmasını sağlar. Üstelik yemeği hazırlarken koku ve duman gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Aynı anda 4 tencere yemeği hazırlamanıza imkan tanıyan Profilo ocaklar, silindirik düğmeleri ile mutfaklarınızda estetik ve zarif bir görünüm sağlar. Profilo rustik ankastre set modelleri arasında yer alan ocak tasarımları, mutfağınızın havasını değiştirirken istediğiniz lezzetleri yenilikçi dokunuşlarla hazırlamanızı sağlar. Mutfaklarda yemek sonrasında kokunun kalmasını engelleyen Profilo davlumbazlar, yüksek emiş kapasitesine sahiptir. Ayrıca LED aydınlatma teknolojisi sayesinde yemek yaparken ocağınızın aydınlanmasını sağlayarak çok daha pratik bir şekilde hareket etmenizi destekler. Profilo ankastre set modelleri ve fiyatları konusunda değişik seçenekleri sizlerle buluşturan Profilo, tam da istediğiniz ürünlere ulaşmanızı destekler.

Doğa Dostu Mutfaklar: Profilo Ankastre Setlerin Çevre Dostu Tasarımı

Profilo ankastre setlerinin tamamı doğa dostu bir kullanım sunar. Çeşitli çevresel etkileri minimalize etmeyi mümkün kılan tasarımıyla ankastre setler, enerjinin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Çalışırken daha az enerji tüketen ürünler, aynı zamanda enerji maliyetlerinin azalmasına katkıda bulunur. Ürünlerin tasarımı sırasında tercih edilen malzemelerin her biri doğa dostudur. Bu sayede her bir ürün, sürdürülebilir bir kullanıma son derece uygundur.

Kolay Bakım ve Temizlik Olanakları Sunan Profilo Ankastre Setler ile Mutfakta Kolaylık

Profilo imzasını taşıyan ve beyaz eşya kategorisinde yer alan ankastre setlerin her biri, kolay bakım ve temizlik imkanı sunar. Ocak, fırın ve davlumbaz modellerinde pürüzsüz bir yüzey bulunur. Bu tür yüzeyler, doğru temizlik ürünleri ve malzemelerini kullanarak ürünleri kolaylıkla temizlemenizi olanaklı hale getirir. Böylelikle temizlik için ekstra vakit harcamaz, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Tasarımın İncelikleri: Profilo Ankastre Setlerle Mutfakta Şıklığı Gösterin

Ankastre setlerin tamamı, şık ve zarif tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Mutfak alanlarıyla uyumlu bir şekilde kullanılabilmeleri için ankastre setlerde hem boyut hem de renk seçenekleri son derece fazladır. Profilo gri, siyah ve beyaz ankastre set modelleri; mutfakların zarif ve estetik dekorasyonuna benzersiz bir dokunuşta bulunur. Öte yandan cam yüzeyli tasarımlar da bulunur. Profilo ankastre set beyaz ve gri cam modelleri, şık detayları ile ön plana çıkar. Cam yüzeye sahip ankastre setler, özellikle mutfak alanlarında modern bir hava yakalamak isteyenler için son derece idealdir. Şık görünümün yanı sıra kolay temizlenebilir olması, cam ankastre setlerin talep edilmesinin nedenleri arasında yer alır.

Gelişmiş Özellikleri ile Dikkat Çeken Profilo Ankastre Setler Turkcell Pasaj’da!

Profilo dokunuşuyla çok özel ve estetik bir şekilde tasarlanan Profilo ankastre setler, gelişmiş özellikleriyle fonksiyonel bir kullanım sunar. Profilo Ankastre 2’li ve 3’lü set olmak üzere farklı seçenekler üzerinden satışa sunulan ankastre setler, kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlandıkları için uzun süreli kullanımı destekler. Ayrıca üstün teknolojik özelliklere sahip olmaları, yemeklerin pratik bir şekilde ve kısa sürede hazırlanmasına imkan tanır. 4 gözlü ocaklar sayesinde 4 farklı yemeği aynı anda yapabilir, geniş iç hacme sahip fırınlarda istediğiniz lezzetleri hazırlayabilir, fonksiyonel tasarıma sahip davlumbazlar ile yemek kokularını kısa sürede giderebilirsiniz. Profilo inox ankastre set, cam yüzeyli ankastre setler ve daha pek çok model; Turkcell Pasaj’da sizleri bekliyor! Profilo ankastre set fiyatları ve Profilo ankastre ocaklar, fırın ve davlumbazları bir arada barındıran setler hakkında bilgi alabilir, istediğiniz ürünlere güvenilir ödeme yöntemleriyle sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

​​