Samsung 55Q80T 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Gerçeğe En Yakın Görüntü

Derin kontrastları ile görüntüyü net bir şekilde yansıtan Samsung 55Q80T, film sahnelerini keyifle izlemenizi sağlar. Hızlı geçişlerde yaşanabilecek bulanıklık ve görüntü kayıplarının önüne geçen teknolojisiyle severek oyun oynamanıza izin verir. Otomatik parlaklık ayarlama gücü ve kendinden kontrollü arka ışıklarıyla yüksek performans gösterir.

Nesneleri Takip Eden Ses Teknolojisi

3 boyutlu ses gücüyle dinamik bir televizyon edinmenizi sağlar. Sesini ortama uygun bir şekilde ayarlayabilme fonksiyonu sayesinde heyecanlı sahneleri kaçırmamanıza imkan tanır.

Kullanışlı ve Konforlu Ebatlar

55 inç zarif ekranı, minimal tasarımıyla önemli bir konfor alanı yaratır. Fazla yer kaplamayan tasarımı ve geniş alanlı ekranıyla yüksek verim almanızı sağlar.

Ergonomik ve Kaliteli Dizayn

Denge ayakları sayesinde kusursuz bir duruş sunan dizaynı, olası risklerin önüne geçer. Ortamdaki sıcaklık değişimlerine karşı üstün koruma gösteren yapısı ve birinci kalite malzeme içeriği ile uzun yıllar boyunca kullanabilmenize olanak verir.

Çoklu Teknolojili Seçenekler

Smart TV, Wi-Fi, HDMI, uydu alıcı gibi bağlantı seçenekleriyle geniş bir kullanım alanı yaratır. Güçlü algıları ve akıllı sistemi sayesinde yüksek beğeni toplar.

Teknik Özellikler

  • Ekran: LED
  • Ekran boyutu: 55 inç 139 ekran
  • Çözünürlük: 3840 x 2160 piksel
  • Görüntü kalitesi: 4K Ultra HD
  • Uydu alıcı: Var
  • Wi-Fi: Var
  • Smart TV: Var
  • HDMI: Var
  • HDR: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.