Lenco TT110 Dahili Hoparlörlü Bluetooth Çantalı Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Retro Görünüm, Modern Özellikler

Lenco TT-110 pikabın retro tasarımı, eviniz için mükemmel bir dekorasyon öğesi olurken modern işlevler ve oynatma seçenekleri ile büyük kolaylık sağlar.

Bluetooth Özelliği ile Pikaptan Daha Fazlası

Klasik pikapları daha kullanışlı hale getiren ve diğer kaynaklardan en sevdiğiniz müzikleri çalmanızı sağlayan Bluetooth aracılığıyla akıllı cihazlarınızdan favori çalma listenizi kablosuz olarak aktarabilirsiniz.

Üç Farklı Plağı Tek Pikapla Çalma

33’lük, 45’lik ve 78’lik olmak üzere üç farklı hızda çalınabilen plakları ekstra bir aygıt ya da parçaya gerek duymadan bu pikapla çalabilirsiniz. Bir plaktan diğerine geçerken hız ayarı için tek bir tuşa dokunmanız yeterlidir.

Plak Kalitelerini Destekleyen Dahili Hoparlör

İki adet dahili hoparlör ile gelen Lenco markalı pikap, müzik keyfinizi başka bir seviyeye taşıyarak keyifli anlar geçirmenize yardımcı olur. Berrak ses kalitesiyle ise plaklarınız ne kadar eski olursa olsun orijinaline en yakın haliyle dinleyebilirsiniz.

Bluetooth Aracılığı ile Farklı Parçalar Dinleyin

Hem Bluetooth hem de AUX girişi ile telefon, tablet, laptop ve Bluetooth’u olan akıllı cihazlardan müzik parçalarını dinleyebilir, karşılıklı müzik aktarımı yapabilirsiniz.

Harici Ses Sistemine Bağlanabilen Tasarım

RCA çıkışı bulunan pikabı, 2+1, 5+1 ya da soundbar gibi en güçlü ses sistemlerine bağlayarak tüm odayı müzikle doldurabilir, kulaklık ile size özel müzik iletimi sağlayabilirsiniz.

Zahmetsiz Kullanım Sağlayan Yarı Otomatik Dizayn

Çanta tasarımlı retro pikap, yarı otomatik olarak tasarlanmıştır ve bu sayede biten şarkının ardından otomatik durur. Bu özellik ile hem plaklarınız hem de pikabınız korunmuş olur.

Belt-Drive Kayış Sistemi

Özel olarak geliştirilmiş bir sistem olan Belt-Drive, herhangi bir plak çalarken olası titreşimleri önler ve plağınızın çizilmesine engel olur. En büyük özelliği ise daha net ve pürüzsüz ses iletimi sağlamasıdır.

Teknik Özellikler

  • Görünüm: Retro
  • Ölçüler: 35 x 25,5 x 11
  • Hoparlör sayısı: 2
  • Hoparlör Türü: Dahili
  • Dönüş Hızı (RPM): 33/45, 78
  • Bluetooth: Var
  • Girişler: Kulaklık, AUX
  • Çıkışlar: Stereo RCA
  • Çalışma Sistemi: Kayış Sistemi
  • Maksimum Güç Tüketimi: 8W

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.