Lenco LS10 Dahili Hoparlörlü Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nostaljik Plaklar için Modern Tasarım

Lenco LS-10 ahşap pikap modern görünümü ve yeni teknolojilerle donatılmış tasarımı ile dekorasyonunuza farklı bir bakış açısı kazandıracak potansiyele sahiptir. Nostaljik plaklarınızı çalabileceğiniz gibi yeni çıkan Limited Edition plakları da bu şık plak çalar ile dinleyebilirsiniz.

Müzik Dinleme Kalitenizi Artırın

Gelişen teknolojilerden yararlanılarak üretilen Lenco markalı pikap ile müzik dinlemek büyük bir zevke dönüşür. Dahili hoparlörü ve ses iletim kalitesi ile tüm albümleri orijinal ses aralıkları dinleyebilir, nostaljik anlar yaşamak ya da ev partisi düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Plaklarınızı Çizmeyen Güvenlik Önlemi

Yarı otomatik olarak üretilen LS-10 pikap, çalan müzik bittiğinde veya albüm sonlandığında otomatik olarak dönmeyi bırakır ve pikap iğnesi kendiliğinden yerine döner. Her defasında tekrar eden bu işlem sayesinde plaklarınız çizilmelere karşı korunmuş olur ve hem plağınızın hem de pikabınızın kullanım süresi uzar.

Nostaljik ve Modern Dizayn Bir Arada

Yarı otomatik pikap ile eski 45’likleri rahatça dinleyebileceğiniz gibi modern işlevi ile USB bağlantı kurarak bilgisayardaki müzik dosyalarınıza da erişebilirsiniz. Hem müzik çalar hem de hoparlör görevi olan pikap ile farklı şekillerde müzik dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Plak Çeşitleri Arası Otomatik Geçiş

33 RPM ve 45 RPM hızlarına sahip plakları oynatabilen pikap, bu farklı hızlar arasında herhangi bir ayara ihtiyaç duymadan dilediğiniz plağı hemen çalabilir.

Belt-Drive Sistemli Plak Çalar

Plağın dönmesini sağlayan sistem kayış ile sağlandığında kayış sistemi adı verilen mekanizma, titreşimleri önleyerek plaklarınızdan maksimum verim almanızı sağlar ve sesin pürüzsüz çıkmasını destekler.

Kişisel Pikap Olarak Kullanım Özelliği

Pikabın arka kısmında bulunan RCA çıkışı sayesinde çeşitli ses sistemlerine aktarılarak dinlenebilen pikap, kulaklık ile de dinlenebilme avantajı sunar. Bu sayede müziklerinizi kendi başınıza dinleyebilir, kişisel müzik çalarınız gibi kullanabilirsiniz.

Toz Koruma Kapağı

Lenco LS-10 pikap, kullanılmadığı zamanlarda toz koruması açısından istenildiği zaman çıkarılabilecek plastik bir kapağa sahiptir.

Teknik Özellikler

 • Ürün yüksekliği: 10.30 cm
 • Ürün derinliği: 31.80 cm
 • Ürün genişliği: 32.90 cm
 • Hoparlör sayısı: 2
 • Hoparlör seçenekleri: Entegre hoparlörler
 • RCA çıkışlarının sayısı: 1
 • Güç seçeneği: Güç açma / kapama düğmesi, AC
 • Döner tabla devri: 33 dev / dak, 45 dev / dak
 • Tahrik tipi: Kayış sistemi
 • Bekleme durumunda güç tüketimi (ErP Yönergesi): 0.5W
 • Maksimum güç tüketimi: 6W
 • Kulaklık konektörü: Evet
 • Güç Kaynağı: AC 230 V, 50 Hz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.