ION Superior LP Ayaklı Ahşap Hoparlörlü Bluetooth Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yedi Farklı Oynatma Seçeneği

Formatı veya çeşidi fark etmeksizin sahip olduğunuz müzik eserlerinin hepsini oynatabilen ION Superior, pikap özelliğinin yanı sıra bir FM radyo, CD ve kaset çalar olarak kullanılabilir. Ayrıca, USB ve bluetooth bağlantılarını destekler ve AUX girişine bağladığınız tüm cihazlardan müzik çalabilir.

Kayış Sistemi ile Net Ses Performansı

Pikap çalışırken meydana gelebilecek titreşimleri önleyen kayış sistemi sayesinde hem ses kalitesi hem de cihazın kullanım ömrü korunur. Bu sistem sayesinde plaklarınızı orijinal ses kalitesinde dinleyebilirsiniz.

Dahili Ses Sistemi Avantajı

 Superior LP, dahili stereo hoparlörleri ve güçlü amplifikatörü ile bir pikabın ihtiyacı olan tüm ses sistemini bünyesinde barındırır. Bu sebeple sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarmak için başka bir donanıma ihtiyacınız olmaz.


Farklı Plak Hızları ile Uyumlu Tasarım

33’lük, 45’lik ve 78’lik plak türlerinin hepsini çalabilen bu pikap ile nostaljik taş plaklardan sevdiğiniz sanatçıların en yeni plaklarına uzanan bir dinleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

USB Giriş ile Kaydetme Fonksiyonu

USB bağlantı noktasına sahip olan ION Superior, bu bağlantı aracılığıyla bir flash sürücü veya bilgisayara bağlandığında cihazda oynatılan her şeyi kaydedebilme özelliğine sahiptir. Böylece sevdiğiniz plakları veya kaydettiğiniz radyo yayınlarını dilediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

Bluetooth Bağlantı ile Müziklerinizi Aktarın

Üründe bulunan Bluetooth bağlantı noktası sayesinde bu bağlantıyı destekleyen bütün cihazlardan pikabınıza müzik aktarımı yapabilir, favori şarkılarınızın keyfini ION Süperior dahili ses sistemi farkı ile çıkarabilirsiniz.

Bağlantı Seçenekleri

Özel dinleme için bir kulaklık girişi olan ION pikabın aynı zamanda daha yüksek ses seviyesinde müzik dinlemek için harici ses sistemi ve ek amfi bağlantı noktası bulunur.

Evinizdeki Retro Şıklığı

Kasası ve ayakları kaliteli ahşap malzemeden üretilmiş olan bu retro görünümlü pikabı ayaklı veya ayaksız olarak kullanabilirsiniz. Kompakt tasarımı sayesinde evinizin her köşesine uyum sağlayabilecek olan bu ürün ile evinizde nostalji rüzgarları estirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Malzeme: Ahşap
 • Hoparlör Türü: Dahili
 • Dönüş Hızı (RPM): 33/45, 78
 • Bluetooth: Var
 • Diğer Çalma Opsiyonları:  FM/AM Radyo, CD, Kaset, USB
 • DJ/Performans: Yok
 • Girişler: Kulaklık, AUX
 • Çıkışlar: Stereo RCA, USB Out
 • Çalışma Sistemi: Kayış Sistemi
 • Görünüm: Retro
 • Ağırlık: 8.6 kg
 • Ölçüler: 47 x 38.1 x 24.3 cm
 • Maksimum Güç Tüketimi: 20W
 • Hoparlör Çıkış Gücü:  2W + 2W

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.