Behringer Pro-1 Analog Sentezleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EENT SES IŞIK GÖRÜNTÜ PROJE TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-146098

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Klasik Ses Performansını Yeniden Yaratın

Orijinal bir analog devre sistemi olan Behringer sentezleyici, klasikleşmiş ses performanslarını yeniden tasarlamanıza yardımcı olur. Efsanevi VCO, VCF ve VCA tasarımları sayesinde çalışmalarınıza kusursuz bir dokunuş yapar.

Siz Hayal Edin Gerisi Kolay

Süper kalın baslardan çarpıcı efektlere kadar sınırları zorlayan Behringer sentezleyici ile hayalinizdeki müzikleri hayata geçirebilirsiniz. Son teknolojik özelliklere göre tasarlanan Behringer sentezleyici performansınız sırasında seslere esneklik kazandırmanızı destekler.

Muhteşem Performanslara İmza Atın

Behringer analog sentezleyici, neredeyse tüm sesleri kusursuz incelikle oluşturmanıza imkan tanır. Seçilebilir 3 dalga formuna ve saf analog sinyal yoluna sahip olan sentezleyici, otantik VCO’lar ve VCF / VCA filtreleri sayesinde performansınızı zirveye taşır.

Zamanda Yolculuğa Hazır Olun

Behringer analog sentezleyici, sizi zamanda bir yolculuğa çıkarır. Geçmişin ve geleceğin tınılarını ve soundlarını oluşturarak müzik dünyasına damganızı vurabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BEHRİNGER PRO-1 ANALOG SENTEZLEYİCİ
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
BEHRINGER
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BEHRINGER
Henüz yorum yok