Asobu Easy Access Termos 0,42 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER
 

Asobu Easy Access Seyahat Termosu

Asobu Easy Access termos, hareket hâlindeyken kahve ve türevlerinin tüketilmesini sağlar. Gelişmiş tasarımı ve fonksiyonları sayesinde sevdiğiniz içeceklere, dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

 

İç Hacim Kapasitesi

Asobou seyahat kupası, 0.42 litre iç hacme sahiptir. İdeal kapasitesi sayesinde termosunuz, anında bir kahve kupasına dönüşebilir. İçeceklerinizi ister kapak ile birlikte isterseniz kapağı çıkararak dilediğiniz sıcaklıkta tüketebilirsiniz.

 

Açma-Kapama Teknolojisi

Easy Access termos, tek bir dokunuş ile açma-kapatma yapabileceğiniz teknolojiye sahiptir. Termosun kapağında bulunan bu tuş aracılığı ile kapağınızı, hızlı ve güvenilir bir şekilde anında kilitleyebilir ve tekrar açabilirsiniz.

Kolay Temizlik

Seyahat kupasının kapağı, bir hamle ile parçalarına kolayca ayrılır ve temizlik için hazır hâle getirilir. Asobou Access termosunuzun kapağını, bulaşık makinesinde ve geri kalanını ise elde yıkayabilirsiniz.

 

Yüksek Ergonomik Tasarım

Asobu Easy Access termos, yükseltilmiş ağızlık tasarımı ile mükemmel bir konfor sunar. İçim sırasında akışı hızlandıran bu detay sayesinde outdoor kullanımlarda daha dengeli bir tüketime olanak tanır. Termosun tutuş deneyimi için de sağlanan yüksek ergonomisi, taşıma ve kullanım açısından büyük kolaylık sağlar.

Güvenilir Taşıma

Asobu seyahat kupası, sızdırmazlık özelliği ile içeceklerinizin daha güvenli ve rahat şekilde taşımanıza imkân sunar. Seyahatleriniz sırasında paslanmaz çelik kupanızdaki kahvenizi, konforlu bir şekilde yudumlayabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Materyal

BPA içermeyen malzemelerden oluşan seyahat termosu, paslanmaz çelikten oluşan yapısı ile dayanıklıdır ve güvenle kullanım olanağı sağlar.

Genel Özellikler

  • Model: Easy Access
  • Ürün Tipi: Termos
  • Hacim: 0,42 L
  • Malzeme: Paslanmaz Çelik
  • % 100 BPA İçermeyen Malzemeler
  • Özellik: Sızdırmaz / Yükseltilmiş Ağızlık
  • Sadece elde yıkanır. Kapak, bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • Boyutlar: 7cm x 7cm x 21cm (2,75" x 2,75" x 8,25")

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ASOBU EASY ACCESS TERMOS 0,42 L
Üretim Yeri
Çin
Materyal
ÇELİK
Ağırlık (gr)
YOK
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
ASOBU
Henüz yorum yok