Vontron Membran 4 Adet Su Arıtma Sistemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Mikroplardan Arındırılmış Su

Özel zar formu ve ultra küçük gözenekleri sayesinde suya serbest halde olan mikroplar ve ağır metalleri dışarı atar. Bunun sonucunda da kimyasal atıklardan ve zararlı mikroorganizmalardan arınmış içme suyu oluşur.

Su İşleme Kapasitesi Avantajı

75 GPD Vontron membran filtre, bir günde 75 galon suyu işleyebilir. Günde 275 litre su arıtabileceği anlamına gelen bu kapasite sayesinde su arıtma cihazınızı yoğun kullansanız dahi her zaman temiz su alırsınız.

Uzun Kullanım Ömrü

Kullanım sıklığına bağlı olarak değişse de ortalama 24 ay kullanım ömrü bulunan Vontron membran, filtrasyon sürecinin en önemli elemanları arasında yer alır. Bu nedenle kullanım ömrünü tamamladığında yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

Dört Yedek Bir Arada, Herkes için Kolay Değişim

Toplam 4 adet Vontron Membran içeren bu filtre seti sayesinde toplam 96 ay boyunca yeni membran satın almanız gerekmez. Bu da uzun süreli konfor sağlar. Suyu arıtamayacak hale gelen eski Vontron membranı çıkarıp yerine yenisini takma işlemlerini içeren filtre değişim süreci, özel bağlantı dirsekleri sayesinde oldukça pratiktir. Bu sayede herkes tarafından yapılabilir.

Teknik Özellikler

·        Uyumlu Cihaz Tipi: Kapalı Kasa
·        Filtre Türü: 75 GPD Membran
·        Filtre Sayısı: 4 Adet
·        Filtre Boyutu: 12 inç/30.5 cm
·        Filtre Ömrü: 24 Ay

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
VONTRON SU ARITMA SİSTEMİ VONTRON MEMBRAN 4 ADET
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
VONTRON
Henüz yorum yok