Liberti Su Arıtma Cihazı Kapalı Kasa 5'li Filtre Seti LG Membran

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Tezgah Altı Kasa ile Uyumlu

Liberti tezgah altı su arıtma cihazları için üretilen bu filtre seti, içerdiği filtreler ve bağlantı aparatları ile eksiksiz olarak gelir. Bu set sayesinde kullanım ömrünü tamamlayan filtrelerinizi değiştirebilirsiniz.

Mükemmel Filtrasyon Süreci

Spun filtre olarak da bilinen sediment/elyaf filtre, granül aktif karbon filtre, karbon filtre, Hindistan cevizi içerikli koku filtresi, ve LG membrandan oluşan bu set, 5 aşamada mükemmel filtrasyon sağlar.

LG Membran Avantajı

Şebeke suyunu küçük maddelerden arıtma işleminin %99’unu gerçekleştiren bu özel filtre, suya karışmış halde olan virüs ve kimyasal atıkları temizler.

Hindistan Cevizi Filtresi

Çok yüksek ısıda fırınlanan Hindistan cevizi kabuğunun yer aldığı filtre hem hoş bir koku ve aroma verir hem de pH değerini düzenlemeye yardımcı olur. Bunun sonucunda da hoş bir aromaya sahip, yumuşak içimli su elde edersiniz.

Dirsek Bağlantılı Pratik Tasarım

Filtre değişimini sorunsuz gerçekleştirebilmeniz için dirsek bağlantısı adı verilen aparatlar da set içinde yer alır. Böylece profesyonel yardım almadan kısa sürede filtre değişimini tamamlayabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LİBERTİ SU ARITMA CİHAZI KAPALI KASA 5Lİ FİLTRE SETİ LG MEMBRAN
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LİBERTİ
Henüz yorum yok